Help for English

6 Minute English from the BBC

Komentáře k článku: 6 Minute English from the BBC

 

Tyto nahrávky mám hrozně ráda a pravidelně stránky navštěvuji. Nejlepší na nich je, že jsou o opravdu zajímavých věcech. Takže nejenže trénuju angličtinu, ale ještě se něco zajímavého dozvím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Dáša vložený před 11 lety

Tyto nahrávky mám hrozně ráda a pravidelně stránky navštěvuji. Nejlepší na nich je, že jsou o opravdu zajímavých věcech. Takže nejenže trénuju angličtinu, ale ještě se něco zajímavého dozvím.

Já jsem právě tyto nahrávky testovala nejdřív na sých studentech a pak jsem teprve psala článek a studentům se nahrávky moc líbily, každý si vybral svůj okruh témat, která ho nejvíc zaujala nebo baví.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Raduna6 vložený před 11 lety

Já jsem právě tyto nahrávky testovala nejdřív na sých studentech a pak jsem teprve psala článek a studentům se nahrávky moc líbily, každý si vybral svůj okruh témat, která ho nejvíc zaujala nebo baví.

Souhlasim, ty nahravky jsou opravdu dobre, clovek se spoustu veci dozvi. Uz tam chodim bezmala dva roky a neni to jen 6 minutes, jsou tam i dalsi sekce napr. business, at work, …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od PetLahev vložený před 11 lety

Souhlasim, ty nahravky jsou opravdu dobre, clovek se spoustu veci dozvi. Uz tam chodim bezmala dva roky a neni to jen 6 minutes, jsou tam i dalsi sekce napr. business, at work, …

Souhlasím, mají opravdu velmi užitečné materiály pro studující i učitele, pokaždé, když se na jejich stránky podívám, něco nového a zajímavého objevím.

http://www.youtube.com/results?…

je to super věc, ještě některé s textem, ale já to mám radši bez textu :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.