Help for English

CTD

 

Máte chuť se tu rozpovídat o CELTA DELTA TEFL TKT Trinity Diploma zkušenostech?

Já mám TKT, bavilo mne se na ni učit, ujasnila jsem si při tom nějaké postupy, dozvěděla se i pár nových slovíček, které jsem neznala. Zkoušku jsem dělala v Praze v Akcentu, diplom přišel cca do měsíce doporučeně poštou.

Už jsem to tu několikrát psala, ale shrnu to: taky mám TKT, kurz mě opravdu hodně bavil (Akcent), jako nestudovaného učitele to pro mě byla studnice znalostí (jediné, co jsem znala, byly fonetické pojmy, které jsem věděla díky samostudiu Tolkienových jazyků), naučila jsem se hodně nových postupů, co jsem třeba dělala špatně, co jsem dělala dobře, jaké jsou možnosti… jednoznačně jedna z nejlepších investic, přestože se učením neživím. V naší skupině byly samé holky a všechny, kromě mě, se učením angličtiny živily, byly studované a s praxí, a přesto se tam naučily nové a potřebné věci (ve stylu “Tohle nám ale na vejšce neříkali!”). Já ho můžu jen doporučit, a to hlavně lektorům, kteří nemají pedagogické vzdělání a učí/chtějí (dobře) učit.

Týdenní kurz jsem dělala v Akcentu na Budějovické v červenci, zkoušky jsem skládala tuším že v září nebo v říjnu – trochu jsem se bála, ale dala jsem to ve všech modulech za band 4. Jak psala Raduna, ten diplom přišel asi za měsíc.

Já teď uvažuji ještě o zkoušce na TKT YL, ale na kurz bych nestíhala dojíždět, tak nevím, jak bych se připravila samostudiem, když na to asi žádná specializovaná učebnice není. Nemáte někdo zkušenost?

Co něco z tohoto ?

Edit: Hm, zdá se, že konkrétní učebnice pro TKT: YL neexistuje. Z čehopak asi učí? Jdu se dotázat… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 11 lety

Co něco z tohoto ?

Edit: Hm, zdá se, že konkrétní učebnice pro TKT: YL neexistuje. Z čehopak asi učí? Jdu se dotázat… :-)

:-) Díky moc, já hledala, hledala a hledala a nenašla nic.

Odpověď z Akcentu: na TKT YL se učebnice nepoužívají. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 11 lety

Odpověď z Akcentu: na TKT YL se učebnice nepoužívají. :-)

To je škoda…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.