Help for English

KET: Reading and Writing, sample 1, part 4

Komentáře k článku: KET: Reading and Writing, sample 1, part 4

 

super

skvele testy

Dalo by se vice KET?

100% :) perfekt 8-)

Neni to se mnou tak zle tenhle mam za 100% :-D

86% :?

Re:

Přesně tak, chtěl navléknout, ale nenavlékl, protože mu prstýnek spadnul. Jinak hezký příběh- jednoduše psaný, ale přitom má něco do sebe;)

u otázky 5 napsal jsem že nevíme jestli pan carlsson chytil tu rybu a dalo mi to špatně. prosím z které části vyplývá že ji nechytil?

Smysl článku jsem pochopil veskrze správně, neboť všechny otázky jsem zodpověděl správně. Přesto… Nevím se přesně rady s překladem: „That is, until last week, when…“. :-( Asi už jsem dneska zmožen :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 14 lety

u otázky 5 napsal jsem že nevíme jestli pan carlsson chytil tu rybu a dalo mi to špatně. prosím z které části vyplývá že ji nechytil?

je tam napsané že měl obchod, ale už z toho nevyplývalo, kdo ty ryby chytá .. taky jsme to měla blbě.. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od myskin vložený před 14 lety

Smysl článku jsem pochopil veskrze správně, neboť všechny otázky jsem zodpověděl správně. Přesto… Nevím se přesně rady s překladem: „That is, until last week, when…“. :-( Asi už jsem dneska zmožen :-D

ano, přesně, taky jsem to dala dobře, ale takový obrat jsem ještě neviděla..

86%

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.