Help for English

BUSINESS 04: Jak napsat motivační dopis

Komentáře k článku: BUSINESS 04: Jak napsat motivační dopis

 

moc pěkné, hlavně ty kvalitní příkladové věty

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, jestli mám (či můžu) do hlavičky napsat taky své jméno, adresu, telefon.. Na některých dopisech jsem to viděla při brouzdání na internetu, ale chtěla bych se ujistit. A kdyby jste náhodou taky věděl, jestli v češtině můžu udělat to samé nebo jestli je v tom rozdíl oproti AJ.
Děkuju.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zetka vložený před 12 lety

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, jestli mám (či můžu) do hlavičky napsat taky své jméno, adresu, telefon.. Na některých dopisech jsem to viděla při brouzdání na internetu, ale chtěla bych se ujistit. A kdyby jste náhodou taky věděl, jestli v češtině můžu udělat to samé nebo jestli je v tom rozdíl oproti AJ.
Děkuju.

Re:

Určitě to udělat můžete. Češtinou si nejsem jist, ale myslím že taky… :-)

Název společnosti jako např. Monster je reklamní strategie? či forma humoru? či zkratka něčeho jiného? Jenom tak bych to chtěl vědět. Dík 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od CyberHolub vložený před 11 lety

Název společnosti jako např. Monster je reklamní strategie? či forma humoru? či zkratka něčeho jiného? Jenom tak bych to chtěl vědět. Dík 8-)

Je to jednoduše funkční odkaz na stránku, která nabízí práci. Víc v tom nehledejte. Chtěl jsem tam mít prostě něco reálného…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.