Help for English

LEAFLETS and BROCHURES (photo quiz #1)

Komentáře k článku: LEAFLETS and BROCHURES (photo quiz 1)

 

Tyhle testy me moc bavi. Diky za ne, pekna prace.

Pěkný test. Jsem naštěstí vycvičený z našich letáků, takže jsem neměl problém nenaletět na žádný háček.

Chtěl bych se zeptat na dvě věci: <br/> Ot. 7 – Dalo by se pochopit také tak, že speciální nabídka je už v tom, že jsou to bio-vína, protože to není zcela běžné?
Ot.10 – Jak rozeznat, jestli P&P zdarma se váže na tu sadu hrnců nebo je to na jejich zakoupení nezávislé?

Ot. 7 – Dalo by se pochopit také tak, že speciální nabídka je už v tom, že jsou to bio-vína, protože to není zcela běžné?

No jo, jenze to neni “special offer”, protoze tam nedostavas zadnou slevu, akcni cenu, 2+1 zdarma apod. “Special offer” proste souvisi nejak s cenou, nikoliv s nabizenym sortimentem.
Btw. tohle jsem mel jako jedine spatne, az po zjisteni definice “special offer” jsem pochopil proc.

Special offer je opravdu vnímáno jako něco navíc, buď sleva, bonus, pridukt navíc atp. Pokud se jedná o sortiment, tak ten sám o sobě speciální nabídka prostě není. Myslím, že v češtině je to vnímáno trošičku jinak :-)

Na tom posledním letáku se píše free p&p on every order (když zadáte ten kód)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 11 lety

Special offer je opravdu vnímáno jako něco navíc, buď sleva, bonus, pridukt navíc atp. Pokud se jedná o sortiment, tak ten sám o sobě speciální nabídka prostě není. Myslím, že v češtině je to vnímáno trošičku jinak :-)

Na tom posledním letáku se píše free p&p on every order (když zadáte ten kód)

Já vím, že je tam “on every order”, ale to se podle mne dá chápat i jako “když si k těm hrncům objednáte ještě cokoli dalšího”. :)

Teoreticky ano, bohužel ten kód už nefunguje, takže to nemohu vyzkoušet v reálu. Předělám nějak ty možnosti, ať je to jasnější… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 11 lety

Teoreticky ano, bohužel ten kód už nefunguje, takže to nemohu vyzkoušet v reálu. Předělám nějak ty možnosti, ať je to jasnější… :-)

Právě proto, že jde o reklamní nabídku bych spíš věřil tomu, že jsou vyčůraní a platí to jen s těmi hrnci. :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 11 lety

Právě proto, že jde o reklamní nabídku bych spíš věřil tomu, že jsou vyčůraní a platí to jen s těmi hrnci. :D

No, není to česká nabídka… :-) Ale raději jsem už změnil možnosti v testu :-)

Ďalší super test, 80% dostali ma organic wine a “high street” – tento výraz som nepoznal.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.