Help for English

English for Engineering

 

Dobrý den, Chystám se učit English For Engineering, starší lidi, kolem 23 let a jedním z požadavků je, aby psali eseje, nebo prostě nějaké seminární práce. Jelikož v tomto oboru (engineering, ne English :D) začínám, nějak mě nenapadaj dobrý témata, který bych jim mohla navrhnout. Nemáte někdo nějaký tip? Jedná se o studenty B1

STARŠÍ kolem 23 let :D Jdu si objednat urnu…

Engineering je dost široký pojem, něco jako technika. Zkus víc specifikovat pojem engineering a charakterizovat studenty. Jsou z vysoké školy a jedná se o obecný kurz angličtiny pro technicky zaměřené studium, nebo je to nějaký firemní kurz?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od andreaf vložený před 11 lety

STARŠÍ kolem 23 let :D Jdu si objednat urnu…

Engineering je dost široký pojem, něco jako technika. Zkus víc specifikovat pojem engineering a charakterizovat studenty. Jsou z vysoké školy a jedná se o obecný kurz angličtiny pro technicky zaměřené studium, nebo je to nějaký firemní kurz?

Urna není potřeba, starší jsem nemyslela tak, že 23 je už starší člověk, ale aby bylo jasno, že nejde o středoškoláky, což jsem mohla napsat líp … sama bych se tímhle zařadila téměř mezi důchodce, takže se tímto i sobě omlouvám :D

jinak kurz se už vyřešil, tak dobrýýý :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.