Help for English

AU PAIR - jak hledat rodinu přes internet

Komentáře k článku: AU PAIR - jak hledat rodinu přes internet

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondrus vložený před 12 lety

Trochu mě zaujala jena věc: Jak dát najevo, že se obávate podvodu tak, aby se jich to nedoklo?

Re:

*nedotklo

Odkaz na příspěvek Příspěvek od padme vložený před 15 lety

príma článek :-) ale stejně nevím nevím jestli se kdy odhodlám překonat strach a někam vyrazím :? :oops:

Ahoj, nemusis mit zadny strach. Ja byla aupair v Nemecku..a byl to super rok. http://www.youtube.com/watch?… – tady je super videjko o predpokladech aupair v Evrope.

Mej se krasne

Moc pěkný článek! :-) Já se taky chystám jako aupair do zahraničí..Uvažuji nad Anglii, Skotskem nebo Irskem.

Už jsem kontaktovala pár agentur, ale vůbec nemůžu ovlivnit výběr mojí rodiny – pořád mi píšou, zašlete nám životopis a my vám rodinu už vybereme. Aniž bych to předtím schválila. Také mi jedna agentura napsala, ať nemám velké nároky – že si nemůžu vybrat počet dětí v rodině apod. To mi připadne dost divné…

Každopádně jsem se teď víc koukala na internet a našla jsem jednu zajímavou internetovou platformu: http://www.aupair-village.com …aupair world taky není špatný, ale připadne mi dost přeplněný :/

Doufám, že mi to vyjde a taky se někam podívám.

Čauky a děkuji za tvůj článek

Odkaz na příspěvek Příspěvek od SmetKlara vložený před 10 lety

Moc pěkný článek! :-) Já se taky chystám jako aupair do zahraničí..Uvažuji nad Anglii, Skotskem nebo Irskem.

Už jsem kontaktovala pár agentur, ale vůbec nemůžu ovlivnit výběr mojí rodiny – pořád mi píšou, zašlete nám životopis a my vám rodinu už vybereme. Aniž bych to předtím schválila. Také mi jedna agentura napsala, ať nemám velké nároky – že si nemůžu vybrat počet dětí v rodině apod. To mi připadne dost divné…

Každopádně jsem se teď víc koukala na internet a našla jsem jednu zajímavou internetovou platformu: http://www.aupair-village.com …aupair world taky není špatný, ale připadne mi dost přeplněný :/

Doufám, že mi to vyjde a taky se někam podívám.

Čauky a děkuji za tvůj článek

Ahoji, děkuji za dobrý tip Určitě něco vyzkouším. Taky hledám rodinku přes internet, tak doufám, že něco najdu Víte jak je to s platem u aupairek??? Slyšela jsem, že je dost nízký :/

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Battlefield vložený před 15 lety

Rád bych se zeptal, co si myslíte o tom, vyjet na au-pair jako část mužského pokolení?

Je šance, že si mě někdo vybere?
Jako jen tak jsem o tom přemýšlel…

Já znam taky kluky, kteri byli aupairi Neni to nic neobvykleho. Ale spis mas sanci v Evrope nez v Americe, tam moc kluky nechteji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od BucikIrena vložený před 10 lety

Ahoji, děkuji za dobrý tip Určitě něco vyzkouším. Taky hledám rodinku přes internet, tak doufám, že něco najdu Víte jak je to s platem u aupairek??? Slyšela jsem, že je dost nízký :/

Hi jo plat neni nic moc, ale na druhou stranu neplatis bydelni ani stravu Tady je prehled platu aupair v zahranici.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.