Help for English

Past Simple X Past Cont.

 

Potřebovala bych inspiraci na nějak zábavné aktivity na procvičení past simple a past continous. Nechci dělat pořád jen cvičení z papíru, chtělo by to něco akčního. Studenti se většinou snaží, takže něco, co by bylo jako “za odměnu”. něco s obrázkama třeba? Nebo pokud byste měli odkaz na nějaké stránky, které se na tyhle hry zaměřují, byla bych ráda. Děkuji 

Já používám epizody Pingu, které studenti popisují. 

mám studenty VŠ, tak by se jim asi Pingu nelíbil, ale je fakt, že bych mohla použít jiné video, díky za tip bohužel jednu ze dvou hodin trávíme v učebně, kde nejsou repráky, takže potřebuju i něco, co nevyžaduje techniku 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sharci vložený před 10 lety

mám studenty VŠ, tak by se jim asi Pingu nelíbil, ale je fakt, že bych mohla použít jiné video, díky za tip bohužel jednu ze dvou hodin trávíme v učebně, kde nejsou repráky, takže potřebuju i něco, co nevyžaduje techniku 

Já to pouštím všem studentům bez rozdílu věku a vzdělání a skoro všem se to líbí.
Jak říkáš, můžeš samozřejmě použít i jiné krátké video, ideální je právě (tak jako Pingu), když se tam nemluví a můžete se soustředit na popis.
Když je to bez mluvených dialogů tak vlastně ani nejsou potřeba repráky, stačí notebook. 

je pravda, že je výhoda, že to je beze slov něco jako Tom a Jerry nebo Itchy a Scratchy 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sharci vložený před 10 lety

je pravda, že je výhoda, že to je beze slov něco jako Tom a Jerry nebo Itchy a Scratchy 

Ano, tam pak už jen záleží na nátuře studentů. Ale abyste si zase procvičili i víc sloves než jen HIT a BEAT. 

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.