Help for English

Kurzíva v anglickém textu

Komentáře k článku: Kurzíva v anglickém textu

 

Můj vedoucí bakalářky mě upozornil na fakt, že zvýraznění textu podtržením není moc efektivní, protože se pak text špatně čte. Nevím, kolik je na tom pravdy, ale pro své i jeho uspokojení používám jen tučné nebo kurzívou zvýrazněné pojmy a nadpisy.

Pěkný a užitečný článek. Přiznám se, že jsem tomu ze začátku také nevěnoval pozornost, ale potom jsem si ten význam nějak dovtípil. Děkuji za super dovysvětlení. 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pacholek vložený před 10 lety

Pěkný a užitečný článek. Přiznám se, že jsem tomu ze začátku také nevěnoval pozornost, ale potom jsem si ten význam nějak dovtípil. Děkuji za super dovysvětlení. 

You mean simple

Tak tenhle jev znám velice dobře, ale často mě zarazí, že je zdůrazněno slovo, které bych nezdůraznila. Prostě je důraz na jiiném. Z hlavy příklad nedám, ale až na něco narazím, připíšu. Pěkný článek, Romane.(thu)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 10 lety

Tak tenhle jev znám velice dobře, ale často mě zarazí, že je zdůrazněno slovo, které bych nezdůraznila. Prostě je důraz na jiiném. Z hlavy příklad nedám, ale až na něco narazím, připíšu. Pěkný článek, Romane.(thu)

Teď jsem chtěl říct to samé. . Tak budu taky hledat. 

Ale o to právě jde. Někdy je slovíčko v kurzívě skoro zbytečné, ale jindy docela mění tón příběhu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.