Help for English

Učení Aj v UK

 

Dobrý den, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenost s učením angličtiny v zahraničí? Ukončuji bakalářské studium Aj na pedagogické fakultě v Olm a plánuji příští rok vyjet do UK (kde jsem to teď pracovala jako číšnice), ale nyní bych přivítala nějakou praxi v oboru- dělat asistentku někde na elementary school ap. Prosím, pokud máte někdo tip, radu, co pro to udělat na začátek, budu velmi vděčná. Díky, hezký večer. Verča Balhi

Ahoj, já to nechci vidět rovnou negativně, ale myslím, ze učit AJ v UK, i kdyby jen jako asistentka, je bohužel nereálné. Já jsem vystudovala AJ na fildě, v ČR jsem soukromá lektorka hlavně pro firemní klienty, práce je hodně… V UK jsem obcházela co se dalo a vzali mě pouze na jednu jedinou pozici – servírku:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mirrore vložený před 8 lety

Ahoj, já to nechci vidět rovnou negativně, ale myslím, ze učit AJ v UK, i kdyby jen jako asistentka, je bohužel nereálné. Já jsem vystudovala AJ na fildě, v ČR jsem soukromá lektorka hlavně pro firemní klienty, práce je hodně… V UK jsem obcházela co se dalo a vzali mě pouze na jednu jedinou pozici – servírku:)

Naše fildy jsou jim zcela fuk, podle mého názoru jde o CELTA, DELTA, TESOL a tak společně s dokončeným VŠ vzděláním. Pokusím se v dohledné době zjistit na místě, vyjíždím tam jako ošetřovatelka, ale byla, jsem a budu v srdci vždy učitelka angličtiny. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.