Help for English

Poprázdninová soutěž s Lingea

Komentáře k článku: Poprázdninová soutěž s Lingea

 

Lucka, k tej otazke cislo 6, ked tam je napriklad Toskansko a Umbria ako jedna prirucka, rata sa to ako jedno miesto alebo ako dve? Dakujem :)

Ne, jen jedna. Já jsem se chtěla vyhnout připočítávání různých vydání do stejného místa, těch je tam několik. :-)

Ty jo, tak dnes otázku č. 5 vůbec netuším. Too hard…

Chci se zeptat, jsetli se počítají pouze vydání pod hlavičkou Berlitz, nebo i ta jen s označením Lingea. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od podpolis vložený před 8 lety

Chci se zeptat, jsetli se počítají pouze vydání pod hlavičkou Berlitz, nebo i ta jen s označením Lingea. Děkuji.

Pouze Berlitz.

K otazke c. 8 – len ceske portaly ci mozu byt aj slovenske? Dakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mhmm vložený před 8 lety

K otazke c. 8 – len ceske portaly ci mozu byt aj slovenske? Dakujem

Portály, na kterých najdete pouze on-line slovníky, jsou jen dva.

Odeslaný e-mail už se mi dvakrát vrátil zpátky. Dělá to tak i někomu jinému/je to v pořádku? Díky.

mě to odešlo bez problémů. Možná máte v adrese nějakou chybu. Já jsem si jméno zkopírovala přímo ze zadání soutěže.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od subrm vložený před 8 lety

Odeslaný e-mail už se mi dvakrát vrátil zpátky. Dělá to tak i někomu jinému/je to v pořádku? Díky.

Váš email jsem obdržela na všechny pokusy, i jsem vám odpovídala, že jsem jej dostala. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 8 lety

Váš email jsem obdržela na všechny pokusy, i jsem vám odpovídala, že jsem jej dostala. :-)

Lucka, na vsetky maily jste odpovidala? Asi ne, ze, snad niektore neskoncili v spame. :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mhmm vložený před 8 lety

Lucka, na vsetky maily jste odpovidala? Asi ne, ze, snad niektore neskoncili v spame. :D

Ne, na všechny jsem neodpovídala, pouze když jsem viděla, že jsem dostala ten samý email několikrát. :-) Váš email jsem dostala, bohužel to v losování na vás nevyšlo, tak snad příště. 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 8 lety

Ne, na všechny jsem neodpovídala, pouze když jsem viděla, že jsem dostala ten samý email několikrát. :-) Váš email jsem dostala, bohužel to v losování na vás nevyšlo, tak snad příště. 8-)

Aha, tak fajn. No, tak ja sa uz tesim na dalsiu sutaz. :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.