Help for English

ELEVATE

 

Skúšal som dať vyhľadávanie na fóru a nikde som to nenašiel. Netuším ako je možné že tak dobrá hra tu nieje. Už určitý čas ju hrám a mám predplatené aj prémium. Je to mobilná hra (tablet, Smartphone) ktoré sa na 80% zameriava na angličtinu. Je to dosť výzva a niektoré hry vo vyšších leveloch sú fuška a brutálne ťažké. Slovná zásoba, čítanie, porozumenie, počúvanie, synonymá, brevita a clarita…všetko v AJ.

Myslím si že každý si príde na svoje kľudne vám môžem poslať meno s kódom kde budete mať prístup k premiu na jeden týždeň. Dennodenne ma to núti byť v anglických vetách a slovíčkach. Osobne vidím túto hru ako dobrú výzvu a možnosť sa hrať a vzdelávať. Nehovorím že je to zázrak no núti ma to hľadať synonymá na internete, rýchlo čítať Anglické texty, hľadať v nich chyby… za 4-eura (využil som zľavu) mesačne je to super. Skúšal som aj Peak, Aj Lumosity, Aj mentem – väčšina týchto hier sa zameriava na mozog, kognitívne funkcie mozgu ako je – pamať, rýchlosť rozhodovania, vedieť robiť 2 veci naraz a podobne. <br/> ELEVATE – sa ale zameriava z väčšiny na slovnú zásobu, čítanie, porozumenie čítaného a počúvaného textu a to všetko len v AJ. Preto dostala táto hra jediné mínus (len v AJ) :) čo mne ako človeku čo AJ považuje za koníček len vyhovuje :D.

ELEVATE znám a jsem s ní hodně spokojená, jen zkrátka si denně nevzpomenu, že se mám procvičit. Ale když si vzpomenu, tak je to super.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.