Help for English

Cena za lekce

 

Cena se během let zvedá už jen díky inflaci. Když to zaokrouhlíme, tak se např. za posledních 10 let z 200 Kč stalo 250 Kč, z 350 Kč potom téměř 450 Kč.
Takže i pokud chce lektor učit stále za “stejnou” cenou, je třeba to každý rok nebo jednou za pár let posunout o chlup nahoru, jinak dostává vlastně stále méně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 6 lety

Cena se během let zvedá už jen díky inflaci. Když to zaokrouhlíme, tak se např. za posledních 10 let z 200 Kč stalo 250 Kč, z 350 Kč potom téměř 450 Kč.
Takže i pokud chce lektor učit stále za “stejnou” cenou, je třeba to každý rok nebo jednou za pár let posunout o chlup nahoru, jinak dostává vlastně stále méně.

Samozřejmě, zaměstnancům přece taky rostou platy

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucy12 vložený před 6 lety

Samozřejmě, zaměstnancům přece taky rostou platy

Já to spíše psal kolegovi, který si povzdechl, že nemůže zvýšit cenu. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 6 lety

Já to spíše psal kolegovi, který si povzdechl, že nemůže zvýšit cenu. :-)

Musím říct, že právě ono plánované navýšení platu učitelů pro mě bylo tím impulzem “tak už (sakra) zvedni cenu”.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 6 lety

Já to spíše psal kolegovi, který si povzdechl, že nemůže zvýšit cenu. :-)

Já jsem to pochopila, jenom vám dávám za pravdu

Jsem z podobně velkého města z vedlejšího kraje. Konkurence taky obrovská. Cenu bych zvedla, protože pokud jsou studenti spokojení, nebude to problém. Z vlastní zkušenosti prostě buď zaplatí, nebo odejdou jinam, ale stejně se vrátí. Navíc vědí, že mám rozvrh dost napráskaný, takže při odchodu rozhodně není garance, že na ně budu mít okno při návratu.

Dobrý den, zajímalo by mě, jaká cena za doučování k maturitě by pro vás jako rodiče byla přijatelná? A na druhou stranu, jako pro lektora s kvalifikací? (město s cca 15 tis. obyvateli, 60 minut)
Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.