Help for English

Dálkové studium angličtiny

 

Ahoj,

Chtěl bych Vás poprosit o vaše tipy na VŠ studium angličtiny v kombinované formě studia? díky

Marek

Ahoj,
já jsem teď v prváku na Masaryčce (MUNI Brno), PdF obor Angličtina se zaměřením na vzdělávání – je to pro učitele, i když tu máme i lidi, kteří nikdy nebudou chtít učit, jen si chtějí zlepšit angličtinu… to nechápu a je mi líto těch, kteří se sem nedostali a chtěli by učit. Ale jinak jsem opravdu moc spokojená. Slyšela jsem, že angličtinu tady na Fildě mají špičkovou.

Ahoj Luci,

díky moc zvážím své znalosti a když tak příští rok to zkusím ale taky nevím jestli bych chtěl učit :-)

Marek

Lucka, pre vas to tam musi byt nuda, nie? Urcite sa prebera vsetko, co uz davno viete a znalosti ostatnych su predpokladam ovela nizsie.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mhmm vložený před 6 lety

Lucka, pre vas to tam musi byt nuda, nie? Urcite sa prebera vsetko, co uz davno viete a znalosti ostatnych su predpokladam ovela nizsie.

Nuda určitě ne, je ještě mnoho věcí, které nevím – hlavně z toho učitelského hlediska. Nejvíc mě baví fonetika, která je pro mě asi i nejjednodušší, ale máme britskou angličtinu, tak snad mě tam nepředělají. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.