Help for English

vyber ucebnice pro dospele

 

Mam na Vas dotaz. Zacinam ucit dospele a jsou to uplni zacatecnici – jen jeden ve skupine je mirne pokrocily, jakou byste volili knihu? Doted jsem se vzdy specializovala na deti. Dekuju za radu

Ja osobne by som prijala knihu ako keby pre deti. ;-):-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vero1nika vložený před 8 lety

Mam na Vas dotaz. Zacinam ucit dospele a jsou to uplni zacatecnici – jen jeden ve skupine je mirne pokrocily, jakou byste volili knihu? Doted jsem se vzdy specializovala na deti. Dekuju za radu

Záleží, co znamená “začátečníci”. Úplní od nuly, nebo něco umí? A ten jeden je o kolik lepší?

Jak často ty hodiny mají, jak jsou dlouhé? Chtějí se zaměřit na obecnou angličtinu nebo trochu obchodní?

Jsou vůbec ochotni investovat do učebnice případně i do cvičebnice?

Dobrý den, s dovolením se připojím k tomuto příspěvku. Doteď jsem učila v jazykovce děti (11–13 let) a opravdu mě ta práce baví a užívám si to, co vím ze zpětné vazby, děti jsou na tom podobně. Nyní mám začínat nový kurz (1× týdně 60min.) ve firmě (1. skupina úplní začátečníci – nic zatím neumí, začínají od nuly a druhá skupina pokročilí). Nejsem si jistá zda pokročilí studenti nebudou chtít výuku zaměřit na obchodní angličtinu, to se teprve dozvím na první hodině… Prosím o radu všechny kdo mají zkušenost a nebo se chtějí podělit o info. Jedná se mi především o učebnice (pokud je výuka s nimi pro dospělé lepší – s dětmi je nepoužívám), styl výuky a prostě jak na to. Předem děkuji.

Dobrý den, víte, to je strašně individuální. Každá skupina vám bude reagovat jinak, protože každá skupina je složena z jiných lidí. Pro skupinovou výuku je fajn třeba New English File, ale záleží na tom, jestli ta skupina s učebnicí pracovat chce. Určitě by učebnice pro vás byla na jednu stranu jednodušší, protože byste nemusela vymýšlet cvičení, sestavovat year plan, atd., ale zase někdo třeba do učebnice investovat nechce. Domluvte se s nimi na první hodině, jak to vidí a co vy sama jste schopná a ochotna do přípravy dát.

Dobrý den Lucko, chápu a díky za příspěvek. No uvidíme, jak na první hodině. New English File se mi také líbí. Popravdě, vidím v používání učebnice, velké ulehčení pro mě co se týče příprav, ale samozřejmě bych používala i doplňkové materiály. Jen si myslím, že bez učebnice by to bylo opravdu dost práce a sebralo by mi to čas, který bych mohla věnovat kvalitnější přípravě…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.