Help for English

Netflix - filmy a seriály pro vaši angličtinu

Komentáře k článku: Netflix - filmy a seriály pro vaši angličtinu

 

Dobrý den

ano máte pravdu, velmi se mi líbí Netflix a už řadu měsíců jsem jeho aktivním uživatelem. Anglické titulky jsou velmi kvalitní, přesně kopírují mluvené slovo a jsou i velmi dobře čitelné. <br/> Škoda jen, že něco podobného neexistuje pro němčinu, nebo aspoň o tom nevím, pro mnohé by to byl velký přínos.

Sice už uběhlo dost času, možná to tak dřív nebylo… Na Netflixu najdete i jiné jazyky, než angličtinu. Mě se podařilo najít i seriál v italštině. Němčina je hodně frekventovaná, určitě budou i dabingy, nejen originální tvorba.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 6 lety

Sice už uběhlo dost času, možná to tak dřív nebylo… Na Netflixu najdete i jiné jazyky, než angličtinu. Mě se podařilo najít i seriál v italštině. Němčina je hodně frekventovaná, určitě budou i dabingy, nejen originální tvorba.

Díky za rozšiřují informaci o němčině! :)

Netflix už má i české titulky. Nejsou sice u všech filmů nebo seriálů, ale první vlaštovky už jsou… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jan1ulik vložený před 4 lety

Netflix už má i české titulky. Nejsou sice u všech filmů nebo seriálů, ale první vlaštovky už jsou… :-)

To ovšem pro studenty angličtiny není dobrá zpráva. ;-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.