Help for English

Words of the Day (Feb 2020) - quiz B

Komentáře k článku: Words of the Day (Feb 2020) - quiz B

 

Dobrý den,

měl bych dotaz k otázce č. 7. Kromě varianty “childish”, byla by možná i varianta “childlike”? Jaké jsou případné významové posuny?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniel Müller vložený před 4 lety

Dobrý den,

měl bych dotaz k otázce č. 7. Kromě varianty “childish”, byla by možná i varianta “childlike”? Jaké jsou případné významové posuny?

childish – dětinský, infantilní, hloupý (negativní zabarvení)
childlike – dětský

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniel Müller vložený před 4 lety

Dobrý den,

měl bych dotaz k otázce č. 7. Kromě varianty “childish”, byla by možná i varianta “childlike”? Jaké jsou případné významové posuny?

Po vyhodnocení testu najdete u špatné odpovědi přece vysvětlení.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 4 lety

Po vyhodnocení testu najdete u špatné odpovědi přece vysvětlení.

Jistě, ale přišlo mi zvláštní vyplňovat znovu celý test a naschvál vybrat špatnou odpověď, abych se mohl dozvědět zdůvodnění…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniel Müller vložený před 4 lety

Jistě, ale přišlo mi zvláštní vyplňovat znovu celý test a naschvál vybrat špatnou odpověď, abych se mohl dozvědět zdůvodnění…

To je otázka, nicméně v naší aplikaci English Me si můžete otevřít poznámku vždy u všech odpovědí. To se někdy může hodit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniel Müller vložený před 4 lety

Jistě, ale přišlo mi zvláštní vyplňovat znovu celý test a naschvál vybrat špatnou odpověď, abych se mohl dozvědět zdůvodnění…

Pokud ti jde o tvou statistiku, tak mám dojem, že pokud nezaškrtneš vůbec žádnou odpověď a dáš jen Vyhodnotit, test se do statistik nezapočítává. :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.