Help for English

Nefunkční filtr úrovní v hlavní nabídce

 

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, zda-li by mohl být opraven filtr v nabídce Gramatika. V okénku je nabídka 6 úrovní článků. Když vyberu nějakou úroveň, buď mi to zobrazí všechny články nebo napíše Nebyly nalezeny žádné články. Je to sice kosmetická vada, se kterou se dá fungovat, ale bylo by skvělé mít články pěkně seřazené podle úrovní.

Dobrý den, omlouváme se, asi šlo o nějaký momentální technický výpadek – nyní jsem to zkoušel a vše funguje správně.

Jen doplním – naše filtry fungují tak, že zobrazují vybranou úroveň, ale i úroveň +1 a –1, takže se vám vlastně zobrazí vždy 3 úrovně.

Je to z toho důvodu, že zařazení do úrovní je poměrně nepřesné, proto zobrazujeme i +1/-1.

Super, díky za rychlou zpětnou vazbu. Je skvělé vidět, že i přes práci na aplikaci englishme stíháte zároveň spravovat tento web. Díky za to!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.