Help for English

Chybka?

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evaoslik vložený před 3 lety

Ano. Nevím, jestli to není trochu zavádějící, kdyby to byl můj web, tak bych to takto nedělala… Pokud by se člověk chtěl objevit jako poslední přispěvatel, tak by musel opravdu být posledním.

Tak to tady nadhazuju jako “suggestion” :)

Mějte se hezky, Franto, a děkuji

Ono to není tak snadné, jak to vypadá. Z pohledu uživatele je to “maličkost”, z pohledu programátora to může být práce na několik hodin, která je bohužel prostě v důsledku tak marginální, že se mu nevyplatí se tomu zatím věnovat. Tím neříkám, že na tom nebudeme pracovat. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 3 lety

Ono to není tak snadné, jak to vypadá. Z pohledu uživatele je to “maličkost”, z pohledu programátora to může být práce na několik hodin, která je bohužel prostě v důsledku tak marginální, že se mu nevyplatí se tomu zatím věnovat. Tím neříkám, že na tom nebudeme pracovat. :)

Jasný :)

Dobrý den, obchodní angličtina, jak cestovat letadlem TIPS and TRICKS 1 nefunguje

Dobrý den, co prosím znamená „nefunguje“? Co se zobrazuje? Teď jsem to zkoušel a vše mi funguje správně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před rokem

Dobrý den, co prosím znamená „nefunguje“? Co se zobrazuje? Teď jsem to zkoušel a vše mi funguje správně.

Ukazuje se mi tam článek nebyl vydán.

Omlouvám se, špatně jsem se podíval. Teď už by to mělo být opraveno.

Ano,už je to v pořádku. Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.