Help for English

Penfriends - najděte si kamaráda na dopisování v AJ

Komentáře k článku: Penfriends - najděte si kamaráda na dopisování v AJ

 

Před pár dny jsem se registroval na Interpals.net. Oslovil jsem už několik lidí a projevil svůj zájem o dopisování si v AJ. Nikdo mi však dosud neodpověděl a drtivá většina z nich si ani nezobrazila můj profil. Je pravda, že některým jsem sice nemohl nabídnout žádnou “protislužbu”, ale někteří s nich se právě učí česky a i když jsem jim nabízel konverzaci v češtině, stejně jsem se u nich setkal s absolutním nezájmem. Z internetových diskusí vyplývá, že většina cizinců je ochotná si dopisovat naprosto nezávazně a bez vidiny jakékoli odměny a někteří se prý dokonce s žádostí o dopisování ozvou sami. Rád bych se Vás proto zeptal: Jak dlouho jste hledali někoho, kdo by byl ochotný si dopisovat? Nemáte nějaké tipy na “zatraktivnění” svého profilu?

Někteří lidé si potrpí na fotku ve vašem profilu. Když jí tam nemáte, tak se s vámi moc nebaví, ale to bych řekl, že je spíše problém u žen. Také je možné, že lidem (a opět se to týká hlavně atraktivních žen a dívek ) chodí velká spousta nabídek a mají tolik návštěv, že na ně všechny ani nestíhají reagovat a nebo nechtějí, a vybírají si jen ty uživatele, kteří je něčím zaujmou.

Rozhodně je dobré o sobě něco napsat, nemusí to být román, ale alespoň pár věcí jako jsou zájmy, požadavky na partnera apod., byste uvést měli.

Myslím, že seriózní člověk, který si opravdu chce dopisovat a nebo se něco naučit, většinou odpoví a nebude mu záležet na pohlaví, ani věku.

Já oslovil na Interpals dva lidi, vyměnili jsme si pár zpráv, dali jsme se navzájem mezi přátele ale nedopisuji si s nimi.

Můžete také zkusit napsat něco do fóra Interpals, tam je větší šance, že si Vás někdo všimne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef vložený před 9 lety

Někteří lidé si potrpí na fotku ve vašem profilu. Když jí tam nemáte, tak se s vámi moc nebaví, ale to bych řekl, že je spíše problém u žen. Také je možné, že lidem (a opět se to týká hlavně atraktivních žen a dívek ) chodí velká spousta nabídek a mají tolik návštěv, že na ně všechny ani nestíhají reagovat a nebo nechtějí, a vybírají si jen ty uživatele, kteří je něčím zaujmou.

Rozhodně je dobré o sobě něco napsat, nemusí to být román, ale alespoň pár věcí jako jsou zájmy, požadavky na partnera apod., byste uvést měli.

Myslím, že seriózní člověk, který si opravdu chce dopisovat a nebo se něco naučit, většinou odpoví a nebude mu záležet na pohlaví, ani věku.

Já oslovil na Interpals dva lidi, vyměnili jsme si pár zpráv, dali jsme se navzájem mezi přátele ale nedopisuji si s nimi.

Můžete také zkusit napsat něco do fóra Interpals, tam je větší šance, že si Vás někdo všimne.

Dobrý den, Interpals je dobré, akorát jim nefunguje forum ( prý na tom jejich vývojáři pracují, ale je to na delší dobu). Nevíte o nějaké další podobné stránce, kde jsou různá diskusní fóra?

Toho fóra je škoda, momentálně již nějakou dobu nefunguje. Byly tam nějaké problémy jak technického rázu, tak i s uživateli. Snad se jim podaří brzy rozjet fórum nové a lepší. Člověku, který se zajímá o cizí jazyky by se mohlo líbit třeba fórum na WordReference, o nějakém “obecnějším” fóru jako bylo na Interpals zatím nevím, ale kdybych ho někde našel, tak se určitě podělím o odkaz.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.