Help for English

úroveň znalostí

 

Prosím, je možné nechat se někde otestovat ze znalostí angličtiny? Nemyslím gramatický test, ten vypovídá pouze o tom, jak moc mám nadrcenou gramatiku. Chtěla jsem se otestovat v rámci EBD, ale jak to tak vypadá, tak zase nebude.

Jazykové školy, ve kterých lze skládat Cambridge zkoušky, nabízí zpravidla kompletní mock testy.
Např. https://www.akcent.cz/…ek/mock_test

Samozřejmě části Reading + Use of English + Listening si můžete klidně otestovat sama doma. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 3 lety

Samozřejmě části Reading + Use of English + Listening si můžete klidně otestovat sama doma. :)

Jj, ráda bych, jenže bohužel nevím jak na to. :) Přečtu si knížku, podívám na seriál, pokecám s plyšovým medvídkem, ale pořád nevím, kam vlastně patřím. ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 3 lety

Jj, ráda bych, jenže bohužel nevím jak na to. :) Přečtu si knížku, podívám na seriál, pokecám s plyšovým medvídkem, ale pořád nevím, kam vlastně patřím. ?

Měl jsem na mysli, že když si uděláte mock test sama doma (ty části, které si může člověk sám opravit), budete mít ze tří pětin představu, na jaké jste úrovni. :)
Na psaní a mluvení už samozřejmě potřebujete minimálně zkušeného učitele.

Testy z minulých let se dají jednoduše sehnat. :)

Kdyžtak mi napište soukromou zprávu, rád poradím více a konkrétněji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.