Help for English

Konverzace Aj.

 

Dobrý večer,

nenašel by se někdo, kdo by si chtěl občas psát v angličtině? Mám úroveň B1.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Terka vložený před 2 lety

Dobrý večer,

nenašel by se někdo, kdo by si chtěl občas psát v angličtině? Mám úroveň B1.

Ahoj, také hledám někoho na anglickou konverzaci úrovně přibližně B1. Jen já bych potřebovala spíš mluvit, i když se psaním mám vlastně také problém. Co zkusit někdy Skype? Martina

Ahoj, hledám někoho na dopisování/mluvení v angličtině. Zkouším tuto formu poprvé a tak trochu bojuji s trémou 😁 …

Hi, the best way of developing language is to use it. So you might write all just in English here. If I made any mistake you could correct it in English. I would be really grateful. 🙂

Ahoj, hledám někoho kdo by si byl ochotný dopisovat si ze začátečníkem (Aj se učím už sedm let ve škole, stále jsem ale na úrovni cca A1-A2). Začínám aktivně studovat Aj, protože v budoucnu chci studovat v USA. Tak potřebuji zlepšit konverzaci. Našel by se někdo?

Díky moc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od klarkaaa2580 vložený před rokem

Ahoj, hledám někoho kdo by si byl ochotný dopisovat si ze začátečníkem (Aj se učím už sedm let ve škole, stále jsem ale na úrovni cca A1-A2). Začínám aktivně studovat Aj, protože v budoucnu chci studovat v USA. Tak potřebuji zlepšit konverzaci. Našel by se někdo?

Díky moc.

Pokud by se Vám nikdo neozval, tak např. na Facebooku existuje několik skupin, kde určitě najdete „penfriend“. 🙂
Píšu ještě soukromou zprávu – najdete ji vlevo nahoře v panelu Uživatel.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od klarkaaa2580 vložený před rokem

Ahoj, hledám někoho kdo by si byl ochotný dopisovat si ze začátečníkem (Aj se učím už sedm let ve škole, stále jsem ale na úrovni cca A1-A2). Začínám aktivně studovat Aj, protože v budoucnu chci studovat v USA. Tak potřebuji zlepšit konverzaci. Našel by se někdo?

Díky moc.

Ahoj, angličtinu se učím taky dlouho, bohužel nemohu najít nikoho s kým bych si konverzaci taky zlepšila, co tak si psát spolu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Terka vložený před 2 lety

Dobrý večer,

nenašel by se někdo, kdo by si chtěl občas psát v angličtině? Mám úroveň B1.

Ahoj..nemám problém.Muzem si psát

Zdravím, měl bych zájem s někým mluvit anglicky přes Skype 3× týdně po hodince. 6 let jsem nemluvil anglicky a potřeboval bych se rozmluvit, kdo by měl zájem můžete mi napsat vzkaz a domluvíme se. Děkuji Tomáš

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před rokem

Pokud by se Vám nikdo neozval, tak např. na Facebooku existuje několik skupin, kde určitě najdete „penfriend“. 🙂
Píšu ještě soukromou zprávu – najdete ji vlevo nahoře v panelu Uživatel.

Dobrý večer. MOhu poprosit také o tip na skupiny na fb? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mikrilaa70 vložený před 6 měsíci

Dobrý večer. MOhu poprosit také o tip na skupiny na fb? Díky

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.