Help for English

Pomaturitní studium

 

Zdravím, úspěšně jsem odmaturoval a chtěl bych v rámci zlepšení mé úrovně AJ jít na pomaturitní studium. Chtěl bych se zeptat jestli byste někdo prosím neměl jakékoliv reference, doporučení, zkušenosti, protože zatím mi většina jazykovek a podobných zařízení nepřipadá moc důvěryhodně. Děkuji za pomoc.

Čo máte na mysli pod pojmom štúdium?

VŠ / samoštúdium? Doma / v zahraničí?

Aké sú Vaše finančné a časové možnosti?

Musíte byť konkrétnejší, aby Vám niekto rád a dobre poradil.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honzalupp vložený před rokem

Zdravím, úspěšně jsem odmaturoval a chtěl bych v rámci zlepšení mé úrovně AJ jít na pomaturitní studium. Chtěl bych se zeptat jestli byste někdo prosím neměl jakékoliv reference, doporučení, zkušenosti, protože zatím mi většina jazykovek a podobných zařízení nepřipadá moc důvěryhodně. Děkuji za pomoc.

Pokud si můžete vybrat a nikdo Vás nikam nehoní a netlačí, pak jednoznačně doporučuji samostudium, které můžete podpořit lekcemi (nejlépe individuálními se zkušeným lektorem) dle svých finančních možností. Dnes je zcela běžná i online výuka, která šetří čas a dojíždění.

Velice efektivní metody pro samouky najdete na webu polyglotky Lýdie Machové, která se sama naučila devět jazyků. Nabízí i placený kurs, ale ten není v žádném případě nutný – zcela postačí si jen číst velmi přínosné příspěvky v sekci Blog: https://jazykovymentoring.sk/

Kdybyste s čímkoli potřeboval poradit, napište. :--)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.