Help for English

Angličtina pro předškolní děti

 

Dobrý večer, jdu si pro názory:) Má nějaký větší význam investovat do kroužku angličtiny dle Helen Doron v rozsahu 45 min týdně? Osobně mi to přijde strašně málo.. Dcera 4 roky, o AJ jeví zájem (pohadky, písničky atp.)

Za názory předem díky!

Myslím, že nejjednodušší bude, když Vás odkážu na skupiny na Facebooku, které se tímto tématem zajímají (posílám soukromou zprávu – najdete ji vlevo nahoře v uživatelském panelu).

Já sám mluvím na děti od narození anglicky (a později i německy), takže jsem podobné kurzy nikdy neměl potřebu zkoušet.
Jsem ale v kontaktu se stovkami rodin, které jazykovou výchovu dětí dělají různými způsoby – vedle toho, že jeden z rodičů trvale nebo příležitostně přepíná do cizího jazyka, jsou to také rodiče, kteří dokázali dětem jazyk zprotředkovat, ačkoli ho sami neovládají. Znám dokonce jednu rodinu, kde se dítě kolem 4 let naučilo anglicky jen sledováním videí. 🙂

Více v soukromé zprávě.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.