Help for English

Slovesné tvary (elementary)

Komentáře k článku: Slovesné tvary (elementary)

 

super

fakticky super … je to bomba udělat si testík a hned si to i zkontrolovat a mám k tomu i vysvětlení … fakticky paráda a jen tak dál … :-D

Díky

Míla:Díky za tyhle stránky,je to bezvadná pomůcka pro vlastní zlepšení,ale hlavně je budu používat při výuce.Super je okamžité vyhodnocení,takže se hned může pracovat na nápravě chyb.Zatím jsem vyzkoušela jen testy.
Ještš jednou díky a hodně nových tvůrčích nápadů. :-D

Díky :o)

Právě dnes jsem objevila tyhle stránky!! Díky Vám za ně :shock:

objev

Včera mě na stránky navedla moje 10.letá dcera,já se učím po večerech AJ a nechce se – bude to dobrý pomocník !!!!

super

Vaše stránky jsou super. Dostal
jsem na ně od Vaší spolužačky a mojí učitelky Pavly Holušové.

chvála

Tonemá chybu!!

hmm

TEhle test je good ale ta 3 věta mi vrtá hlavou :idea: !!!!!!!!!! **** :idea:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ajulik vložený před 17 lety

hmm

TEhle test je good ale ta 3 věta mi vrtá hlavou :idea: !!!!!!!!!! **** :idea:

Re: hmm

Proč Vám vrtá hlavou???

1 chyba…no co bych chtěl že´..? :?

Jedna chybička se vloudila. :shock:

LOLUT

Pkný ale lehký test.100%

smart tests

Dobrý den, po výborné zkušenosti s HFE jsem koupil do naší školy multi licenci vašich programů, teď si je postupně všechny projíždím a mám dotaz k otázce 8. Nemohlo by tam být i dance, jako podst jm tanec? Myslel jsem, že mohu říct jen I am good at football, že nemusím říkat I am good at playing football.
Děkuji za vysvětlení
Petr

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr vložený před 15 lety

smart tests

Dobrý den, po výborné zkušenosti s HFE jsem koupil do naší školy multi licenci vašich programů, teď si je postupně všechny projíždím a mám dotaz k otázce 8. Nemohlo by tam být i dance, jako podst jm tanec? Myslel jsem, že mohu říct jen I am good at football, že nemusím říkat I am good at playing football.
Děkuji za vysvětlení
Petr

Re: smart tests

ale DANCE jako TANEC by bylo podst. jméno počitatelné, takže BE GOOD AT DANCE by stejně být nemohlo. Kdybyste to DANCE nějak určil, např. členem, ukazovacím zájmenem, pak ano:

I'm not good at this dance. – Tento tanec mi nejde.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: smart tests

ale DANCE jako TANEC by bylo podst. jméno počitatelné, takže BE GOOD AT DANCE by stejně být nemohlo. Kdybyste to DANCE nějak určil, např. členem, ukazovacím zájmenem, pak ano:

I'm not good at this dance. – Tento tanec mi nejde.

Re: Re: smart tests

To mě nenapadlo, je to vlastně stejné jako v češtině. Díky.

at dances

Dobrý den!

Be good at dances. – být dobrý v tancích, to by gramaticky nešlo?

Díky za vysvětlení.

f.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.