Help for English

Oscar Wilde: The Selfish Giant (elementary)

Komentáře k článku: Oscar Wilde: The Selfish Giant (elementary)

 

nejlepší

Vaše stránky jsou opravdu úžasný. Vždy najdu něco co nevím a nebo zajímavého a tohle čtení je skvělý děkujém moc :)

dotaz

Možná je to hloupý ale ten malej kluk byl zlej nebo hodnej teda ? dekuju :shock:

Re: Super

Ano je to parada az na ten koniec. Necakal som ho taky smutny :(

Krásná pohádka.
Jsem ráda, že jsem smysl pochopila i bez slovníku a bylo jen minimum slovíček, které bych neznala. :-)
Wilda mám moc ráda. Udělal jste mi radost. Už se těším až si přečtu další příběhy.

krásne, ale smutné…počúvala som to viackrát :) paráda

paráda :-) :-) Udělalo mi to radost, že taky něčemu rozumím :) Mohu se zeptat jak dlouho se ostatní učíte angličtinu? Já totiž už osmí rok ve škole ale, jsem pořád na úrovni elementary :-D

:)

Opäť krásna rozprávka,len ten koniec som really nečakala. A inak mohli by ste pridať aj viac rozprávok pre začiatočníkov.Do skupiny ELEMENTARY. Ďakujem :-)

Teda!

Úžasné, veľmi sa mi to páčilo :-D

Překrásný příběh a taky je vidět, jak si lze pro vyprávění tak krásného příběhu vystačit s minimem gramatických jevů (žádné složitosti). Vypadá to, že domluvit se anglicky je opravdu snadné. Snad to také jednou dokážu! :oops:

škoda, že k těm textům není ještě třeba nějaké comprehension cvičení, nebo cloze test.. jinak super!

Tyhle jsou čistě ‘for pleasure’. Je ale pravda, že nějaké otázky nakonec být mohly…

Konečně nějaké pěkné čtení na mojí úrovni a procvičení slovíček je taky super. Moc Vám děkuji za tyto stránky

hm je to super příběh :-D

bomba tyto stránky, člověk neví slovíčko tak dvakrát klikne a má ho i s výslovností … no comment :)

V databáze chýba preklad slovíčka =sweetly=

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.