Help for English

Oscar Wilde: The Nightingale and the Rose

Komentáře k článku: Oscar Wilde: The Nightingale and the Rose

 

díky za vás!!

za prvé, bych vám ráda složila velkou poklonu a dík za to co delate…a že je toho dost adost!!!!članky se mi libi a podporuji vas tym a dekuji za me i za vsechny pilne studenty :-D proste za lidi kterym vase stranky pomahaji!!!Vase Radka/Joaquina!!!XO­XO

Vynikající

Dobrý den všem,musím říct,že úroveň Vašich stránek roste den ode dne.Četba doplněná mluveným slovem byla dalším perfektním krokem.Všeobecně Vaše stránky jsou moc pěkně provedené a materiály pro studium jsou excelentní.Děkuji za Vaší práci a jen tak dál.Velkou poklonu pane Vít Vám a Vašim kolegům. :-D

For M. Vít: Díky za vaši práci

Přeji krásný den, týden navštěvuji vaše stránky, ale až dneska mě napadlo zaregistrovat se. Muvili jsme spolu po ICQ – Americká angličtina – Snažím se zlepšit si poslech, tak jsem začal intenzivně poslouchat všechny dostupné anglické materiály. Je škoda, že jen zjednodušená díla obsahují nahrávku, stálo by za to vytvořit nahrávky pro nezjednodušená díla, vím, že to je asi dost časově náročné… Angličtina mě velice zajímá, i když jak jsem se bavili po icq na známce to bohužel vidět není. Díky za vaši práci

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Oldisman vložený před 17 lety

For M. Vít: Díky za vaši práci

Přeji krásný den, týden navštěvuji vaše stránky, ale až dneska mě napadlo zaregistrovat se. Muvili jsme spolu po ICQ – Americká angličtina – Snažím se zlepšit si poslech, tak jsem začal intenzivně poslouchat všechny dostupné anglické materiály. Je škoda, že jen zjednodušená díla obsahují nahrávku, stálo by za to vytvořit nahrávky pro nezjednodušená díla, vím, že to je asi dost časově náročné… Angličtina mě velice zajímá, i když jak jsem se bavili po icq na známce to bohužel vidět není. Díky za vaši práci

Re: For M. Vít: Díky za vaši práci

No, ono jde také o peníze a o lidi. Nechat kvalitně něco nahrát není levné a lidé, kteří to umí udělat, taky nerostou na stromech. Určitě bychom ale rádi nahrávek měli víc.

Jezis to je skvely tuhle povidku jsem cetla v UK a tady sem ji marne schanela fakt uzasny mocinky dik:)

all night long she SANG?

Super, tyhle články, ještě k tomu namluvené :-) Prostě dokonalé.
Jen bych se ráda zeptala, proč není v této větě průběhový čas?:
All night long she sang, with her breast against the thorn.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od terez* vložený před 16 lety

all night long she SANG?

Super, tyhle články, ještě k tomu namluvené :-) Prostě dokonalé.
Jen bych se ráda zeptala, proč není v této větě průběhový čas?:
All night long she sang, with her breast against the thorn.

Re: all night long she SANG?

Je to literární sty, tam se minulý průběhový čas používá DALEKO méně než v běžné angličtině.

Jinak průběhový čas by se spíš použil tehdy, kdyby věta říkala, že se ZROVNA NĚCO DĚLO, když vtom se stalo něco jiného. To tady není, prostě konstatujeme, že slavík zpíval celou noc.

Chyba?

Na začátku v pátem odstavci je:

„There is a dance at the castle tonight,“ said the young Student quietly.

Což znamená tuto noc, ale tu noc jde spát a růži získá až další den, kdy jde za tou dívkou… Není to divné? Nebo mi něco uniklo?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sekory vložený před 14 lety

Chyba?

Na začátku v pátem odstavci je:

„There is a dance at the castle tonight,“ said the young Student quietly.

Což znamená tuto noc, ale tu noc jde spát a růži získá až další den, kdy jde za tou dívkou… Není to divné? Nebo mi něco uniklo?

Re: Chyba?

Má tam být TOMORROW night. Moje chyba.

Krásný

Opravdu dokonalý ;) četla jsem to své sestřičce, která začala plakat jaký to je krásný :) Velká poklona

Too fast for me.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Oldisman vložený před 17 lety

For M. Vít: Díky za vaši práci

Přeji krásný den, týden navštěvuji vaše stránky, ale až dneska mě napadlo zaregistrovat se. Muvili jsme spolu po ICQ – Americká angličtina – Snažím se zlepšit si poslech, tak jsem začal intenzivně poslouchat všechny dostupné anglické materiály. Je škoda, že jen zjednodušená díla obsahují nahrávku, stálo by za to vytvořit nahrávky pro nezjednodušená díla, vím, že to je asi dost časově náročné… Angličtina mě velice zajímá, i když jak jsem se bavili po icq na známce to bohužel vidět není. Díky za vaši práci

Doporučuji www.librivox.org, legální nahrávky zdarma, nahrané dobrovolníky. Je tam i nezkrácený Slavík a další. ;-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.