Help for English

In the Bathroom

Komentáře k článku: In the Bathroom

Díky Vám jsem zjistlila,že na studium jazyka není nikdy pozdě,hodně dalších spokojených"stu­dentů". :-) :-D

To je skvělý. Moc se mi to líbí. :-D

žínka

V tematickém slovníku jsem našla, že se žínka řekne facecloth a tady zase, že je washcloth. Co se vlastně používá?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kaama vložený před 12 lety

žínka

V tematickém slovníku jsem našla, že se žínka řekne facecloth a tady zase, že je washcloth. Co se vlastně používá?

Re: žínka

facecloth UK
washcloth US
face washer AUSTRALIAN

stopper

Dobrý den, zajímal by mě ten špunt do vany, umyvadla. Našel jsem, že by to měl být spíš plug a stopper by měla být spíš zátka do lahve. Co myslíte? (Hledal jsem v Longman Exams Dict. a ve velkém slovníku od p. Fronka.)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od nightoul vložený před 8 lety

stopper

Dobrý den, zajímal by mě ten špunt do vany, umyvadla. Našel jsem, že by to měl být spíš plug a stopper by měla být spíš zátka do lahve. Co myslíte? (Hledal jsem v Longman Exams Dict. a ve velkém slovníku od p. Fronka.)

Re: stopper

špunt určitě říct PLUG, a nebo DRAIN STOPPER. Obojí je OK.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.