Help for English

Word Building #2

Komentáře k článku: Word Building 2

 

Re: Re: smích

Díky.
Ještě bych na stránkách uvítal možnost vyhledání všech komentářů, který přihlášený uživatel zadal. Například tuto odpověď jsem hledal po několika testech, protože jsem zapomněl, kde jsem se ptal. (Ale i bez tohoto hledání se dá žít, stránky jsou na učení dokonalé)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od robil vložený před 17 lety

Re: Re: smích

Díky.
Ještě bych na stránkách uvítal možnost vyhledání všech komentářů, který přihlášený uživatel zadal. Například tuto odpověď jsem hledal po několika testech, protože jsem zapomněl, kde jsem se ptal. (Ale i bez tohoto hledání se dá žít, stránky jsou na učení dokonalé)

Re: Re: Re: smích

Ano, tuto funkci máme v plánu. Jinak doporučuji podobné dotazy raději psát do diskusního fóra, to je přehlednější.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví robil
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: Re: Re: smích

Ano, tuto funkci máme v plánu. Jinak doporučuji podobné dotazy raději psát do diskusního fóra, to je přehlednější.

Re: Re: Re: Re: smích

Polepším se.

Re: Proč nemůže být

je to dost nešikovné. Proč byste používali LAUGHING, když na to existuje podstatné jméno?

Kdyby tam bylo např. SOMEONE – I heard someone LAUGHING – tam už by to bylo OK, protože by to bylo přítomné příčestí (participium).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.