Help for English

Ten Little Indians - Verbs

Komentáře k článku: Ten Little Indians - Verbs

 

hra

jak se dostat na tu půdu(trapdoor)pomoc prosím :-( :-( :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Denisa vložený před 17 lety

hra

jak se dostat na tu půdu(trapdoor)pomoc prosím :-( :-( :-(

Re: hra

Na půdu musíte oklikou. Skrze TRAPDOOR se dostanete až zpět dolů…

Hogy

prosím,kde seženu svíčku?

Aha,už jsem to našla v jiných komentářích spolu s jinýma užitečnýma radama a hra byla najednou až moc rychle u konce :o)

dial code

:-( nechce mi povedať, aké je to číslo, hoc viem, kde ho má…a tiež nerozumiem, že ho našiel aj v kresle a potom, že ho má aj v…či je niekde úplne inde?Už som si aj zadávala kombinácie rokov z obrazu :? žiaľ nepodarilo sa…Teda akým ešte iným príkazom mu to mám povedať?Vďaka :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ajkan vložený před 16 lety

dial code

:-( nechce mi povedať, aké je to číslo, hoc viem, kde ho má…a tiež nerozumiem, že ho našiel aj v kresle a potom, že ho má aj v…či je niekde úplne inde?Už som si aj zadávala kombinácie rokov z obrazu :? žiaľ nepodarilo sa…Teda akým ešte iným príkazom mu to mám povedať?Vďaka :-)

Re: dial code

DIAL xxxx

Místo xxxx dosaďte to číslo, které si ale musíte spočítat dle nápověd, které ve hře najdete (papírek ve sklepě, diář, obraz).

Re: pink pillow

No zapadá nezapadá. Jsou tam dvě ložnice, proto dva polštáře. Jen v jednom něco je.

Re: TRAPDOOR

Dolů padacími dveřmi? Normálně OPEN THE DOOR a GO DOWN. Ne?

Blue pillow

Dobrý den,
prosím Vás, jak mám otevřít ten modrý polštář? Říká, že ho roztrhnout prostě nemůže, tak jak se mám do toho polštáře jiným způsobem dostat? Moc děkuji za odpověď.

Svíčka

A ještě bych se prosím chtěla zeptat… Kde najdu svíčku? Stále ji nemůžu najít, už nevím, kde mám hledat. :-(

Re: Svíčka

V koši.

Re: Blue pillow

Nožem.

Kůlna

Nemůžu se dostat do kůlny. Mám jen rusty key a golden key a ani jeden tam nepasuje. :-( Prosím poraďte mi. Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jitka96 vložený před 12 lety

Kůlna

Nemůžu se dostat do kůlny. Mám jen rusty key a golden key a ani jeden tam nepasuje. :-( Prosím poraďte mi. Díky.

Re: Kůlna

už jsem na to přišla :-)

mam 9 indiánů a 85% a nevim jak dal skoncil sem na zahrade kde vem vykopal toho indiána poradte prosim

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.