Help for English

Use of English #44

Komentáře k článku: Use of English 44

 

Ajaj, tak zase jednou po dlouhé době mám pouhých 60% Kromě jiných opět otázka č. 2 – prostý minulý x předpřítomný. Líbilo by se mi pár testíků speciálně na procvičení rozlišování těchto dvou časů, už se tím zabývám nějak moc dlouho a přesto to nějak není ono.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Adík vložený před 17 lety

Ajaj, tak zase jednou po dlouhé době mám pouhých 60% Kromě jiných opět otázka č. 2 – prostý minulý x předpřítomný. Líbilo by se mi pár testíků speciálně na procvičení rozlišování těchto dvou časů, už se tím zabývám nějak moc dlouho a přesto to nějak není ono.

Re:

Myslím, že takových testíků u nás najdete více. Podívejte se do sekce gramatika, slovesa, časy, předpřítomný. Tam najdete myslím několik článků a cvičení, a u článku je také odkaz na další cvičení.

Re:

Jo, PLACEBO jsou fajn. Obzvlášť mám rád tu písničku, kde s nima zpívá můj oblíbenec z R.E.M. Michael Stipe. :-)

Chtěla bych jen upozornit, že v první větě i při správné odpovědi b) doesn't he – komp vyhodnocuje jako chybu! :idea:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.