Help for English

Essential Grammar in Use

Komentáře k článku: Essential Grammar in Use

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Právě jsem si tuto knihu koupila, myslíte, že mi nahradí „Učebnici pro samouky“ ? Moc se mi líbí, už některé věci znám a tady si je můžu procvičit.Jen mi stále chybí určitý plán, jak postupovat,mám v tom zmatek. Vím.že jsem starter, ale nějaké věci mi s mými zkušenostmi chybí. A daší jsem pochopila velice dobře. Myslíte, že mám postupovat podle plánu „Učebnice pro samouky“, nebo mám řešit to, co mě právě zajímá? Teď momentálně se orientuji ve městě. Jak, kudy, kam, jak se zeptat na cestu atd… Co kdybych si vyjela do Anglie?

Re:

Myslím, že po stránce gramatické ji snadno nahradí a nebo alespoň doplní. A klidně můžete APS používat jako studijní plán a učivo si doplňovat a procvičovat dle EGU. Pozor ale na to, že učení se angličtiny nespočívá pouze v učení se gramatiky.

Re: Re:

Moje zkušenosti po měsíci – ta knížka je pravdu bezvadná. Už vím, co je učení se anglicky, prvních 14 dní jsem louskala odborné výrazy – noun, present simple, question, countable and uncountable, sentence, ask, correct practise , pronunciations atp. neboli etc., a potom na stránky podle výuky můžeš procvičovat. Potom jsem si koupila English Vocabulary in USE for elementary a Headway Pronunciation Elementary a myslím, že jsem vybavena. Také poslouchám písničky v sekci zábava a čtu ve Vaší sekci četba, to je pro elementary ,ale nevadí, že úplně všemu nerozumím. Co mi chybí je speaking, Není zpětná vazba. Co vy na to? Myslíte že s touto trojící bych mohla zvládnou pozici starter? V Essential Grammar in Use je hodně věcí pro pokročilejší, ale i tak jsem tam našla hodně pro začínající. A nejlepší pro mě je, že většinou anglicky psaným větám rozumím, jen některá obecná ! slovíčka si musím vyhledat a většinou na to stačí Váš slovníček v Language Lab. To je dost potěšující. Ale zase tak moc si nefandím, protože spoustu věcí vyhledávám zas a znovu, ach jo.

Jo, a ještě mě mrzí, že knížky v obchodě Englishbooks jsou popisovány jen v angličtině, dala jsem na Vaše rady, ale určitě mají hodně zajímavostí. Ale protože si to já neumím přeložit, o čem ty knížky jsou, neriskuji, protože je to dost drahé.Nemohli by zadávat i český text? I Když tohle Vy asi neovlivníte.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Jo, a ještě mě mrzí, že knížky v obchodě Englishbooks jsou popisovány jen v angličtině, dala jsem na Vaše rady, ale určitě mají hodně zajímavostí. Ale protože si to já neumím přeložit, o čem ty knížky jsou, neriskuji, protože je to dost drahé.Nemohli by zadávat i český text? I Když tohle Vy asi neovlivníte.

Re:

Tak to napište paní Červené z englishbooks… i když v tom kvantu titulů by to asi dalo hodně práce, psát popisky česky. Ale možná by to za to stálo.

Re: Re:

Zkusila jsem to, odpověděli mi, že by to bylo náročné, tak jsem jim dala návrh alespoň pro začátečníky a elementary český výklad, tak nevím. Ty knížky jsou báječné, výběr je veliký, ale jsou to moje peníze a pak je to těžké. Napsali mi, že 85% jsou knihy určené pro pokročilé studenty, jako by ani o začátečníky nestáli. tak si myslím, že zbývajících 15% by mohlo být v češtině.Nebo odkaz na české stránky. Ale to by se asi dalo objednat i jinde a oni by přišli o kšeft. V každém případě budu pátrat, a jestli něco jiného objevím, dám vědět.

Re: problem s cd

na www.cambridge.org/…timedia/help je ke stažení soubor k rozbalení a doinstalování. Měl jsem stejný problém a testy na CD fungují.

Přiložené CD

Dobrý den.
Zakoupil jsem si tuto knihu i s CD. Je výborná. Jenom mám problém při instalaci na svůj netbook, kdy se program dožaduje originálního CD. Které samozřejmě do netbooku strčit nejde. Na normálním PC instace funguje.U knihy English Grammar in Use to šlo normálně. Nesetkal jste se někdo s podobným problémem? Popřípadě nevíte jak to řešit? Předem děkuji za každou reakci.

Re: Re: problem s cd

Ahoj!Mám stejný problém, že mi testy na CD nefungují. Proto jsem tě chtěla poprosit zda by jsi mi nenapsal návod jak si to z toho odkazu co tu dáváš správně doinstalovat (nejsem zase moc počítačově zdatná). Děkuji moc

Odkaz na příspěvek Příspěvek od blue.aqua vložený před 13 lety

Re: Re: problem s cd

Ahoj!Mám stejný problém, že mi testy na CD nefungují. Proto jsem tě chtěla poprosit zda by jsi mi nenapsal návod jak si to z toho odkazu co tu dáváš správně doinstalovat (nejsem zase moc počítačově zdatná). Děkuji moc

Re: Re: Re: problem s cd

Tak už je to vše v pořádku :-)

POuze CD

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zdali nejde někde sehnat pouze CD k této knize?
Knihu vlastním, jen to cd mi chybí, a ráda bych je někde sehnala. Velmi mě zajímají ty různé testy a cvičení, které bych si tam chtěla procvičovat.
Pomůžete mi?

Protože jsem prý už pre-intermediate,tak jsem si nejdřív pořídila English Grammar In Use,která je parádní,pak se mi dostala do rukou tahle a jsem nadšená ☺je sice pro začátečníky, ale i středně nebo mírně pokrocilym se urcite hodí,je to v ni bezvládné vysvětleny,no su nadšená,opět 

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.