Help for English

Předložky a předložkové vazby

Komentáře k článku: Předložky a předložkové vazby

 

100% jupiiiii

Na test z předložek jsem si troufla dnes poprvé, u 9. věty jsem si nebyla moc jistá, ale vzpoměla jsem si na jednu vět z mého učení a mám to na 100% :-D

jupi

mam 100%

Re: Re: ja taky!!!

Me too. I agree with you:-)

joo, moje první 100:-)

lolut

100%-lekký test,jak facka!

Ja bych mel poznamku k 3
My jsme se ve skole ucili, ze se muze rikat: I watch on TV.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od HG vložený před 15 lety

Ja bych mel poznamku k 3
My jsme se ve skole ucili, ze se muze rikat: I watch on TV.

Re:

Tak to v žádném případě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od HG vložený před 15 lety

Ja bych mel poznamku k 3
My jsme se ve skole ucili, ze se muze rikat: I watch on TV.

Re:

Možná pomůcka:
V angličtině se NEdíváte NA televizi, ale sledujete televizi – bez předložky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re:

Možná pomůcka:
V angličtině se NEdíváte NA televizi, ale sledujete televizi – bez předložky :-)

Re: Re:

Jo, ono je to Romane napsané ve vysvětlení dané odpovědi, že je to jako české SLEDOVAT. Jen mě zaráží, jestli jim skutečně nějaký učitel říkal, že se to tak používat dá. To je potom ale smutné. Jako kdyby učitel matematiky tvrdil, že 2+2 se může rovnat i 5.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re:

Jo, ono je to Romane napsané ve vysvětlení dané odpovědi, že je to jako české SLEDOVAT. Jen mě zaráží, jestli jim skutečně nějaký učitel říkal, že se to tak používat dá. To je potom ale smutné. Jako kdyby učitel matematiky tvrdil, že 2+2 se může rovnat i 5.

Re: Re: Re:

Aha, já to vysvětlení nečetl, jen mě napadlo připsat to, co říkám vždycky ve škole :-)
Jo, 2+2=5 je velice dobré přirovnání :-)

lolut

Pěkný rozhovor pánové…

No jo já mám 70 aco mě to stači **** **

Předlozky mi delaly vždy problémy, ale 70%.. :oops:

905, chyba v otázce č. 9 :oops:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.