Help for English

Use of English #49c (revision)

Komentáře k článku: Use of English 49c (revision)

 

Ahoj, tak se přiznám, že tentokrát mi to teda hrubě nevyšlo. Jsem sice nevyspalej po party, ale tohle by se stávat nemělo. Nechal jsem se nachytat téměř na všech chytácích, včetně toho posledního v 10. větě, i když to všechno znám.Moc hezkej testík, hezká je trojka :) Taky jsem to nedal samozřejmě :) Příště se asi budu více soustředit, protože výkonnost 60 procent je tristní :oops: :oops: :oops:

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví neverici
Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 17 lety

Ahoj, tak se přiznám, že tentokrát mi to teda hrubě nevyšlo. Jsem sice nevyspalej po party, ale tohle by se stávat nemělo. Nechal jsem se nachytat téměř na všech chytácích, včetně toho posledního v 10. větě, i když to všechno znám.Moc hezkej testík, hezká je trojka :) Taky jsem to nedal samozřejmě :) Příště se asi budu více soustředit, protože výkonnost 60 procent je tristní :oops: :oops: :oops:

Re:

ja vazne nevim co si dokazujes tim ze tady vykrikujes co si nedal a kolik mas procent..nemyslis treba ze je to kazdymu jedno?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od neverici vložený před 17 lety

Re:

ja vazne nevim co si dokazujes tim ze tady vykrikujes co si nedal a kolik mas procent..nemyslis treba ze je to kazdymu jedno?

Re: Re:

A proč by po testu nenapsal svůj dojem? Vždyť ty jsis ve škole taky hned po testu vyměňoval názory se sousedem(kou). Nebo snad ne??

w

njo,takže jako já mám úplně stejné pocity jako ramonis, fakt, že jo:oops: :oops: :oops: , a taky myslím, že neudělal nic špatného, když sem napsal komentář!! :o

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Liver
Odkaz na příspěvek Příspěvek od neverici vložený před 17 lety

Re:

ja vazne nevim co si dokazujes tim ze tady vykrikujes co si nedal a kolik mas procent..nemyslis treba ze je to kazdymu jedno?

Re: Re:

Já jsem rád, že Ramonis se podělil se svými pocity z testu. Od toho tady komentáře jsou. Váš komentář je naopak nevkusný. Tento testík je rozhodně těžší než varianty A, B :-) Kdybych psal písemku a dostal zadání C, tak bych byl docela naštvaný :D Moc díky za tento test!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Liver vložený před 17 lety

Re: Re:

Já jsem rád, že Ramonis se podělil se svými pocity z testu. Od toho tady komentáře jsou. Váš komentář je naopak nevkusný. Tento testík je rozhodně těžší než varianty A, B :-) Kdybych psal písemku a dostal zadání C, tak bych byl docela naštvaný :D Moc díky za tento test!

Re: Re: Re:

Však z něj chudáci studentíci ve škole moc nadšení nebyli. :-( Ale byl jsem na ně hodnej a řekl jim, na něj zapomeneme a příští týden si napíšeme verzi D nebo E.

Na druhou stranu, některý věci ve škole omíláme POŘÁD a POŘÁD dokola, jako třeba to, že NEWS je NEPOČITATELNÉ…

Myslím, že Ramonis zde napsal své pocity a ta možnost zde je.Když někdo nechce číst jeho pocity, tak at´ je nečte!! A dělá třeba něco jiného. Mně to naopak zajímá, jak se ostatním test povedl. :-) :-D Možná ten, kdo kritizuje, to dal jen na 20%?? :?:

Ramonis

Díkÿ, že jste se mě zastali :-D Co předvedl pan „Nevěřící“ je podle mě už „flaming“ :-) A to na takhle seriózní a opravdové stránky nepatří. Požádal bych proto pana „Nevěřícího“, aby zkusil příště třeba chat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 17 lety

Ramonis

Díkÿ, že jste se mě zastali :-D Co předvedl pan „Nevěřící“ je podle mě už „flaming“ :-) A to na takhle seriózní a opravdové stránky nepatří. Požádal bych proto pana „Nevěřícího“, aby zkusil příště třeba chat.

Re: Ramonis

Byl bych jeho komentář smazal,ale smazaly by se tím i reakce na něj, takže jsem ho u článku nechal.

Tak to jsem asi divný

Tak to jsem asi divný, protože mi tenhle testík sedl o dost více než verze A a B :)

recapitulation

He was made to leave a school.
BUT:
They made him leave a school.

Chápu to správně?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od terez* vložený před 16 lety

recapitulation

He was made to leave a school.
BUT:
They made him leave a school.

Chápu to správně?

Re: recapitulation

Ano.

Re: Cesta

Máme tu na to speciální článek s názvem ‚Není cesta jako cesta‘.

Dobry testik ale ja jsem moc dobra nebyla jen za 50% :oops:

Re: Re:

Tak to nečti ne ;-) Já jsem třeba ráda, že i ostatní mají občas špatný pocit z testu… nejsem v tom sama :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.