Help for English

FCE: Reading, part 1

Komentáře k článku: FCE: Reading, part 1

Tak 100% jsem nečekala ani omylem. Spíš to byla náhoda, takže se musím přesvědčit ještě na jiných testech.

he he

71% !!!!!!! Jupiiiiii!!!! :-) :-) :-)

skusila jsem to jeste jednou a hele, 100%! He he ^_^

71% ale bez přeložení pár slov v nadpisech bych to asi nedala

Ako na to

Sice textu rozumiem ale nie a nie trafit tie nadpisi :?
Podla coho to davate?

Proboha, lidi!
Zachrańte mě někdo, vždyť tam budu vypadat jako idiot, když to všichni máte na 100% :-D

Uff, nejrpve mi to přišlo celkem těžké a moc šancí jsem si nedával, ale nakonec tedy 100%..,asi bych si měl víc věřit :? :-D

Chtěla bych se zeptat, kolik času by mi to mělo zabrat? Mám sice 100 % ale dělala jsem to skoro 15 min.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Reňuli vložený před 6 lety

Chtěla bych se zeptat, kolik času by mi to mělo zabrat? Mám sice 100 % ale dělala jsem to skoro 15 min.

READING má 4 části a máte na to 1 hodinu a 15 minut. Doporučuje se nechat si nějaký čas na kontrolu, takže 15 minut je podle mě ok.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 6 lety

READING má 4 části a máte na to 1 hodinu a 15 minut. Doporučuje se nechat si nějaký čas na kontrolu, takže 15 minut je podle mě ok.

Děkuji za odpověď. :-)

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.