Help for English

Ask About English

Komentáře k článku: Ask About English

 

Díky

Marku , díky moc za odkaz, už ho mám v oblíbených …bude se hodit při studiu AJ :-)

to je ale dobrý nápad, takové stránky. právě dnes jsem se tak zamyslela, že by mě zajímalo, jak se vyjádří anglicky "za dobrotu na žebrotu " a podobná přísloví, co máme.
ale na to se dá zeptat i tady, kde jsem maximálně spokojena. :-D díky moc!

w

:-) no dobrýý, ty fráze dne-to mě upoutalo hned, jenže jak si má člověk spojení pro každý den zapamatovat??!!

To je fajn, že je tu odkaz na stránku, kterou vytváří rodilý mluvčí. Ještě by se hodilo, kdyby byla možnost popovídat si „z oka do oka“ :) Nekonají se třeba někde nějaké semináře nebo akce, kde by si člověk mohl procvičit angličtinu s rodilým mluvčím za rozumný peníz? :shock: :-)

Thanks

Thankyou all for your support

BR ; US

To je jen britská ang. ?
Jestli ano, nevíte prosím o americké obdobě? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od onyd vložený před 17 lety

BR ; US

To je jen britská ang. ?
Jestli ano, nevíte prosím o americké obdobě? Děkuji

Re: BR ; US

Ano, britská angličtina. Momentálně mě žádná americká podobná nenapadá.

Poslouchám BBC na internetu, v práci neustále a doma když je možnost. Je tam na výběr z velkého množství stanic. Zatím vůbec ničemu nerozumím ale snad se někdy ty výsledky dostavý. Poslouchám i nahrávky na SpecialEnglish.com kde je jich opravdu plno a jsou i zajímavé. V těchto nahrávká se mluví již celke pomalu ale stále moc nerozumím. Nemám zažitá slovíčka. Např. Když se mluví o roce 19.. vždy mi chvíli trvá než mi docvakne co je to za rok. Učím se velmi aktívně asi 4 měsíce téměř jako samouk, poslední měsíc jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.