Help for English

CAE: Listening, part 2

Komentáře k článku: CAE: Listening, part 2

Ramonis

Tak tady se ukazuje, jak je důležité, jak dobře kdo mluví RP English. Narozdíl od toho minulýho Advance poslechu, tentokrát mám 100 procent a rozumněl jsem naprosto všemu.

Musel jsem si to vickrat poslechnout ale zvladnul jsem to na 100%

Re: poslech

A tady, jestli dobře čtu, je dokonce „Listen very carefully as you will hear the recording ONCE only.“, takže ani dvakrát není poctivý přístup :-)

Re: Re: poslech

Ale v nových testech (prosinec 2008) by měly být všechny poslechy pouštěny dvakrát ;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Alchitta vložený před 11 lety

Re: Re: poslech

Ale v nových testech (prosinec 2008) by měly být všechny poslechy pouštěny dvakrát ;-)

Re: Re: Re: poslech

Ano, to je jedna ze změn v nových testech CAE.

2 chyby z toho 1 překlep… the goverrment:)

Poslechla jsem si to jednou a mám to na 50 % – v půlce jsem se ztratila. Ale CAE budu dělat až za rok, tak to snad dopiluju :)

Dobry den,
zkusil jsem udelat test a udelal jsem chybu ve spellingu. Chybelo treba jen jedno pismeno. Bude to brano jako chyba? Jinak dekuji za test!

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.