Help for English

Novinka na Help for English!

Komentáře k článku: Novinka na Help for English!

 

Bravo

Tak to je teda COOL! Opravdu moc dobrý! Chytrý, užitečný.

Absolutely fantastic :-)

chybička

Tak jsem kvůli tomu zase přesedlal na Firefox :) Ale to je jedno, přišel jsem na chybu, že když člověk dělá test, kde jsou rozbalovací seznamy (třeba test Počitatelná a nepočitatelná podstatná jména) a potom nechám test vyhodnotit, tak pak nefunguje slovník u slov, za nimiž následuje ten zelený/červený obrázek, který mi to překládá.

Great

Re: Re: Seznam lištička

Dobrý den,
neuvažujete o vytvoření programu, který by fungoval jako zmiňovaná lištička s tím rozdílem, že by využíval vaši slovníkovou databázi (nebo by mohla být připojena jiná např. z kvalitního slovníku) ? Myslím, že by to byla velmi přínosná funkce pro mnoho studentů angličtiny.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od soony vložený před 16 lety

Re: Re: Seznam lištička

Dobrý den,
neuvažujete o vytvoření programu, který by fungoval jako zmiňovaná lištička s tím rozdílem, že by využíval vaši slovníkovou databázi (nebo by mohla být připojena jiná např. z kvalitního slovníku) ? Myslím, že by to byla velmi přínosná funkce pro mnoho studentů angličtiny.

Re: Re: Re: Seznam lištička

Časem, proč ne. Teď máme na stole několik projektů, na kterých pracujeme, a které chceme co nejdříve dodělat. Rozhodně je to ale dobrý nápad.

Bezva

Funguje to ........super. Diky :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.