Help for English

FCE: Use of English, part 5

Komentáře k článku: FCE: Use of English, part 5

 

Ramonis

no to je sice možný, ale pro nepozroný lidi jako jsem já stačí jedno malý zaváhání a sto procent je v tahu. Proč Hujere?

Já mám 80%, 2 chyby. A to chci vždycky mít 100% a nemyslím si, že člověk je Hujer, když chce být dobrý.

RAmonis

Co je to za idiom být Hujer :D Neznám ho :D

Být Hujer…to je z jednoho staršího českého filmu ,,Marečku, podejte mi pero''
Ten Hujer, to byl takový šplhoun a podlézal učiteli. :-D Ale to tady nikdo z nás není. :-D

a spravne odpovede? :shock: :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lowetiny vložený před 17 lety

a spravne odpovede? :shock: :shock:

Re:

Po vyhodnocení přejedete ukazatelem myši přes barevnou ikonku vedle každé odpovědi, a dovíte se, jak to mělo být správně a proč.

achjo

já mám 2 chyby…škoda no, ale myslela jsem, že nemůžu dát energetic, protože by to bylo energetický a ne energický…ale asi je to v aj to samé

Re: dotaz

No, někdy je potřeba i do takovýchto testíků vkládat svoje znalosti. Je samozřejmě nesmysl, aby ám 6 plátků chleby poskytlo trojnásobek DDD proteinů (já osobně silně pochybuju i o tý třetině).

ano!

viem, ze tento komentar nieje nikomu prinosny, ale fakt si to musim poznacit :-) je to moja prva 100% na HFE, co som dosiahol :-)

Re: Re: Re: Re:

V jakém slovníku????

Re: Re: Re: Re:

No to snad nemyslíte vážně…
slovník na slovnik.cz, seznam.cz apod. se nedá brát jako slovník. Je to databáze správných překladů a databáze nesmyslů v jednom. Pořiďte si prosím slovník.

Bože můj, spelling..asi u třech slov!!! počítají to za chybu i když třeba přehodím dvě písmenka nebo vynechám double?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucienne vložený před 14 lety

Bože můj, spelling..asi u třech slov!!! počítají to za chybu i když třeba přehodím dvě písmenka nebo vynechám double?

Re:

Ve FCE už ano, obzvláště tam, kde musíte znát správné tvary. Tam takové prohození je někdy zásadní chyba.

Supeeer, mám 100%, za 2 týdny jdu na FCE, tak mám radost :-D

Dobrý večer, chci se zeptat, jaký je rozdíl mezi various a variable… je to nějaký fatální či zásadní rozdíl? Jak poznám, co kam patří? Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.