Help for English

FCE: Use of English, part 5

Komentáře k článku: FCE: Use of English, part 5

Ramonis

no to je sice možný, ale pro nepozroný lidi jako jsem já stačí jedno malý zaváhání a sto procent je v tahu. Proč Hujere?

Já mám 80%, 2 chyby. A to chci vždycky mít 100% a nemyslím si, že člověk je Hujer, když chce být dobrý.

RAmonis

Co je to za idiom být Hujer :D Neznám ho :D

Být Hujer…to je z jednoho staršího českého filmu ,,Marečku, podejte mi pero''
Ten Hujer, to byl takový šplhoun a podlézal učiteli. :-D Ale to tady nikdo z nás není. :-D

a spravne odpovede? :shock: :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lowetiny vložený před 12 lety

a spravne odpovede? :shock: :shock:

Re:

Po vyhodnocení přejedete ukazatelem myši přes barevnou ikonku vedle každé odpovědi, a dovíte se, jak to mělo být správně a proč.

achjo

já mám 2 chyby…škoda no, ale myslela jsem, že nemůžu dát energetic, protože by to bylo energetický a ne energický…ale asi je to v aj to samé

Re: dotaz

No, někdy je potřeba i do takovýchto testíků vkládat svoje znalosti. Je samozřejmě nesmysl, aby ám 6 plátků chleby poskytlo trojnásobek DDD proteinů (já osobně silně pochybuju i o tý třetině).

ano!

viem, ze tento komentar nieje nikomu prinosny, ale fakt si to musim poznacit :-) je to moja prva 100% na HFE, co som dosiahol :-)

Re: Re: Re: Re:

V jakém slovníku????

Re: Re: Re: Re:

No to snad nemyslíte vážně…
slovník na slovnik.cz, seznam.cz apod. se nedá brát jako slovník. Je to databáze správných překladů a databáze nesmyslů v jednom. Pořiďte si prosím slovník.

Bože můj, spelling..asi u třech slov!!! počítají to za chybu i když třeba přehodím dvě písmenka nebo vynechám double?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucienne vložený před 10 lety

Bože můj, spelling..asi u třech slov!!! počítají to za chybu i když třeba přehodím dvě písmenka nebo vynechám double?

Re:

Ve FCE už ano, obzvláště tam, kde musíte znát správné tvary. Tam takové prohození je někdy zásadní chyba.

Supeeer, mám 100%, za 2 týdny jdu na FCE, tak mám radost :-D

Dobrý večer, chci se zeptat, jaký je rozdíl mezi various a variable… je to nějaký fatální či zásadní rozdíl? Jak poznám, co kam patří? Děkuji

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.