Help for English

Reading: Cleaning up the Garbage

Komentáře k článku: Reading: Cleaning up the Garbage

 

Super text

Moc hezký text a pěkný testík. Díky!!!! :-)

tak 100%, ale nejlehčí to taky nebylo…

Super stránky

Skvělé cvičení, trochu jsem si zase po dlouhé době namáhala mozek :-D. Nebylo by prosím více cvičení pro úroveň ADVANCED ? Anebo časem třeba i testy pro CPE? Ráda bych si nějaké zkusila než abych se hrnula hned na zkoušku. Díky!!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od EvikB vložený před 15 lety

Super stránky

Skvělé cvičení, trochu jsem si zase po dlouhé době namáhala mozek :-D. Nebylo by prosím více cvičení pro úroveň ADVANCED ? Anebo časem třeba i testy pro CPE? Ráda bych si nějaké zkusila než abych se hrnula hned na zkoušku. Díky!!!

Re: Super stránky

Co se PROFICIENCY týče, tak velké množství cvičení, aby to bylo smysluplné, nejsme schopni vytvořit. Jako přípravu bych vám doporučil půjčit si na Britsih council testy z minulých let a třeba deset si jich projít.

Ale určitě nějaké přidáme i sem. Osobně ale se mi do toho nechce tak moc, protože studentů, kteří to využijí není zase tolik, a práce to dá daleko více.

Advanced je někdy lehčí než intermediate…

Mně to tedy moc advanced nepřišlo, dělal jsem nedávno nějaký článek z Bridge a to byla údajně úroveň intermediate… Výsledek byl takový, že jsem 3 otázky z 10 nevěděl. Zde 5/5, a to v nejvyšším klidu. Někdy mi přijdou nižší úrovně mnohem horší, nevím, čím to je. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.