Help for English

Jednoduché věty

Komentáře k článku: Jednoduché věty

 

100% dobrý

Jo tak tohle chápu :)) :-D

heh mam 100%

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví multik
Odkaz na příspěvek Příspěvek od mistake vložený před 17 lety

heh mam 100%

Re:

aj ja :)))

hura mam uz 100% :-)

Re: Re:

O něco takového se právě snažím ve svém kurzu Angličtina pro začátečníky. Zatím tam jsou necelé dva okruhy (několik desítek materiálů v pořadí, v jakém si myslím, by mohly jazykové jevy následovat za sebou). Dále na tom však pracuji, takže průběžně se budou objevovat další.

hruza

no ja sem tidit tak jednoduche a ja mam tri chyby :oops: :oops: :oops:

haluz

překvapivě sto procent :-) to jsem nečekal…super testík

:-?

:shock: 100% to není možnéé

Fajn

Jsem nadšená z těchto stránek. Jenom ať vydrží. Byla jsem tu kdysi a asi to nebylo hotové a teď je to skvělé. Díky za to.

tak jsem v první větě myslela zase „česky“,myslela jsem si _ toto jsou tři kočky aoni jsou tyto. To je síla.

Re:

Vlasy jsem neměnil, v nabídce už ale není SHORT, takže teď už nikdo nemůže nic říkat. :-)

Jen 81% a to jsem si myslela že jsem lepší.Mám co dohánět.

úvodzovky

no 94%…chyba v druhej úlohe- nešlo by tam dať úvodzovky aby bolo jasné,že si to hovorí tá osoba???…ja som si myslela,že je to nejaká nie veľmi pekná ženská a dala odpoveď she´s :oops:

Re: Česky

Dobré velikonoční odpoledne, test byl opravdu příjemný, jen jsem si ze začátku musela proklikat okénka, co že se po mě vlastně chce, je možné přidat ke každému obrázku český text – „co je na obrázku“? Hodně by to pomohlo.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.