Help for English

Nejvyšší čas přihlásit se na zkoušku!

Komentáře k článku: Nejvyšší čas přihlásit se na zkoušku!

 

Priprava na FCE – samostudium

Pls. o doporuceni na ucebnici pro pripravu na vsechny casti zkousky FCE – samostudium. Prip. i na cvicne testy s vysvetlenim­.Predem dekuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LadyBird vložený před 17 lety

Priprava na FCE – samostudium

Pls. o doporuceni na ucebnici pro pripravu na vsechny casti zkousky FCE – samostudium. Prip. i na cvicne testy s vysvetlenim­.Predem dekuji.

Re: Priprava na FCE – samostudium

Doporučuji:
FCE Testbuilder – cvičné testy s vysvětlením odpovědí, tipy a rady ke zkoušce
Objective First Certificate – učebnice + cvičebnice + CD, je to klasická učebnice pro kurzy a školy, existuje ale i ve verzi pro samostudium s klíčem, poznámkami apod.
FCE Practice Tests (Black Cat) – poměrně levná ale kvalitní učebnice se třemi poslechovými CD v ceně.
First Certificate Practice Tests PLUS 2 – kvalitní cvičné testy

Potom na gramatiku a slovní zásobu:
First Certificate Language Practice (Macmillan)
Cambridge Grammar for FCE (Cambridge)

Na některé z nich tu máme recenze.
Všechny z nich se dají koupit na englishbooks.cz s 10% slevou oproti běžným cenám v obchodech

za kolik % je u cambridgeských zkoušek A, B nebo C?dík

Re: Re:

A to tě Rudo nenapadlo, že za něco takového se platí asi jinak než za hodinu v salonu krásy????

Za každou normální zkoušku dáš několik tisíc, i za americké TOEFL (cca 150 dolarů) nebo SAT (kolem 100 dolarů). A u žádné normální zkoušky ti nikdo neslibuje, že to projdeš tak nebo tak.

Už se Rudo vzpamatuj a přestaň psát nesmysly.

Re:

SAT samo o sobě (REASONING TEST) je levnější ale platí se poplatek za zpracování ze zahraničí (takže to je cca dvakrát dražší). Když k tomu chceš ještě nějaký SUBJECT TEST, tak se to pak vyšplhá až na tu stovku.

hloupá otázka

Dobrý večer, jako vždy si čtu všechny Vaše texty na HFE a zde mě zaujala rozmanitost zkoušek, protože jsem si myslela, že z angličtiny /a dalších jazyků/ lze udělat prostě státnici. Nevěděla jsem, že je takové množství rozdělení na různé stupně znalostí. Asi jsem sto let za opicemi, ale je to dobrá inspirace pro mne, že ač starter, za rok, dva si budu moci svoji úroveň prověřit a dokonce na to dostanu „papír“. Je to pro takový impuls, abych si dokázala, že to mohu zvládnout I když za dost dlouho! Jako u přehledu úrovně angl., nemáte takě úroveň zkoušek, jak kdo, pro koho etc.? Děkuuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

hloupá otázka

Dobrý večer, jako vždy si čtu všechny Vaše texty na HFE a zde mě zaujala rozmanitost zkoušek, protože jsem si myslela, že z angličtiny /a dalších jazyků/ lze udělat prostě státnici. Nevěděla jsem, že je takové množství rozdělení na různé stupně znalostí. Asi jsem sto let za opicemi, ale je to dobrá inspirace pro mne, že ač starter, za rok, dva si budu moci svoji úroveň prověřit a dokonce na to dostanu „papír“. Je to pro takový impuls, abych si dokázala, že to mohu zvládnout I když za dost dlouho! Jako u přehledu úrovně angl., nemáte takě úroveň zkoušek, jak kdo, pro koho etc.? Děkuuji.

Re: hloupá otázka

Jakých zkoušek myslíte? O torchu výše je tabulka se zkouškami a k tomu vždy úroveň, pro kterou to je. Nebo jste to myslela jinak?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

hloupá otázka

Dobrý večer, jako vždy si čtu všechny Vaše texty na HFE a zde mě zaujala rozmanitost zkoušek, protože jsem si myslela, že z angličtiny /a dalších jazyků/ lze udělat prostě státnici. Nevěděla jsem, že je takové množství rozdělení na různé stupně znalostí. Asi jsem sto let za opicemi, ale je to dobrá inspirace pro mne, že ač starter, za rok, dva si budu moci svoji úroveň prověřit a dokonce na to dostanu „papír“. Je to pro takový impuls, abych si dokázala, že to mohu zvládnout I když za dost dlouho! Jako u přehledu úrovně angl., nemáte takě úroveň zkoušek, jak kdo, pro koho etc.? Děkuuji.

Re: hloupá otázka

Samozřejmě tu máte vše v různých článcích, ale jak je Vaším dobrým zvykem, takhle v kostce, nešlo by to? „Základní informace“. A třeba hodnocení, jak si myslíte, že je to dobré?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: hloupá otázka

Jakých zkoušek myslíte? O torchu výše je tabulka se zkouškami a k tomu vždy úroveň, pro kterou to je. Nebo jste to myslela jinak?

Re: Re: hloupá otázka

Ano jistě, reagovala jsem dřív, než jste odpověděl. Takže toto by byly základní zkoušky pro studující angličtinu. Jsem z Ostravského kraje, takže informace mohu získat zde. Ale to je hudba budoucnosti! Zatím sleduji Váš web a učím se a učím…

Re: Re: Re: Hradec Králové?

Zkoušky se dělají v akreditovaném centru City & Guilds. Je to součást Prvního soukromého jazykového gymnázia. Najeď si na jejich webovky ;-) psjg-hk.cz

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: hloupá otázka

Samozřejmě tu máte vše v různých článcích, ale jak je Vaším dobrým zvykem, takhle v kostce, nešlo by to? „Základní informace“. A třeba hodnocení, jak si myslíte, že je to dobré?

Re: Re: hloupá otázka

Stejně moc nerozumím, co přesně hledáte…

Re:

Britská rada poskytuje hodně věcí, zkuste se poptat u vás.
Abyste věděl, jestli na zkoušku máte, nebo ne, vyzkoušejte si cvičný test a uvidíte. Mluvení a psaní si budete muset nechat někým posoudit, ale i kdyby ne, alespoň budete vědět, na čem jste.
Certifikát je dobrý, i když malý. To je můj názor. Je to velký motivační prvek – i když budete mít ten základní a ten nemá moc velkou váhu u příp. zaměstnavatelů apod., ale velkou hodnotu bude mít především pro vás.

Re:

To bohužel neznám.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

To bohužel neznám.

Re: Re:

mohl by jste prosím něco napsat k tomu going jako budoucnost v pomínkový větě :o))
mě to taky zajímá zda je to možný nebo je to chyba??????????

zkoušky

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,jaké úrovně zkoušky by měl dosáhnout člověk,který by chtěl učit angl. jazyk na základní škole-pokud pomineme pedagog. studium. Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.