Help for English

Word formation: William Shakespeare

Komentáře k článku: Word formation: William Shakespeare

 

Re: PRETTY DAMN BAD!

Maybe it's just a mistake, don't you think? Maybe I just accidentally deleted the ‚THE‘ when I created the test. Just cool off, man. I don't think you're the only one who knows his articles. You're just SO FULL OF IT. Cool off!

**Manny we are not robots, are we?***

Maybe he thinks you are a Bender-like* robot.
Anyway, I have one remark also. Is it not correct to write „at the age of 18?“ or is it both acceptable?
This was very nice and I am proud to announce that I have commited only one mistake (I illogiclly wrote down „used“ instead of correct answer „unusual“):--O

*Bender is a character from popular american Tv series called Futurama.

*Manny is one of the main characters from, in my opinion, the best British sitcom ever made called Black Books.

Bug in test?

I ran across a bug or error in browser, dunno. After submitting of form there were no hints next to the last three inputs (namely: popular, die, complete) (browser: opera)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od MartyIX vložený před 17 lety

Bug in test?

I ran across a bug or error in browser, dunno. After submitting of form there were no hints next to the last three inputs (namely: popular, die, complete) (browser: opera)

Re: Bug in test?

I think it works fine, at least on IE, Mozilla and Firefox. But OPERA should be no problem either.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 17 lety

**Manny we are not robots, are we?***

Maybe he thinks you are a Bender-like* robot.
Anyway, I have one remark also. Is it not correct to write „at the age of 18?“ or is it both acceptable?
This was very nice and I am proud to announce that I have commited only one mistake (I illogiclly wrote down „used“ instead of correct answer „unusual“):--O

*Bender is a character from popular american Tv series called Futurama.

*Manny is one of the main characters from, in my opinion, the best British sitcom ever made called Black Books.

**Re: Manny we are not robots, are we?***

No, I think Rudy just likes bugging people.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 17 lety

**Manny we are not robots, are we?***

Maybe he thinks you are a Bender-like* robot.
Anyway, I have one remark also. Is it not correct to write „at the age of 18?“ or is it both acceptable?
This was very nice and I am proud to announce that I have commited only one mistake (I illogiclly wrote down „used“ instead of correct answer „unusual“):--O

*Bender is a character from popular american Tv series called Futurama.

*Manny is one of the main characters from, in my opinion, the best British sitcom ever made called Black Books.

**Re: Manny we are not robots, are we?***

AT THE AGE OF 18 je samozřejmě ta běžnější varianta v mluvené angličtině. AT AGE 18 se taky používá, spíš v psané formě, najdete to i právnických dokumentech.

Na googlu je to 50:50.

Re: Re: Re: PRETTY DAMN BAD!

1) Pochybuju, že jsi moje stránky znal před devíti měsíci (jinak bys začal se svým šťouráním a otravováním už dávno). Na stránky jsi poprvé přišel myslím 5.8. letošního ro­ku.

2) Já pochopitelně vím, kde se píšou členy a kde ne, a nepochybuji, že Richard Monk, rodilý mluvčí, který ten text napsal, to ví taky. Nicméně lidi občas dělají chyby, tu a tam vypadne slovíčko, písmenko… to dělají i rodilí mluvčí, to dělám i já v češtině. Potom stačí napsat – máte tam překlep, chybí vám tam předložka, člen atd atd. Já to opravím a jede se dál. Není potřeba tady vykřikovat, jak je to zásadní, jak je kdo blbej apod. Myslím, že na to ani já, ani Richard nejsme zvědaví. Pokud někdo napíše text, jako je ten o Shakespearovi či jiné texty, které tu od Richarda Monka máme, je snad zřemé, že dotyčný anglicky umí a nepotřebuje o členech poučovat, rozhodně ne od tebe, a rozhodně ne tímto způsobem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: Re: Re: PRETTY DAMN BAD!

1) Pochybuju, že jsi moje stránky znal před devíti měsíci (jinak bys začal se svým šťouráním a otravováním už dávno). Na stránky jsi poprvé přišel myslím 5.8. letošního ro­ku.

2) Já pochopitelně vím, kde se píšou členy a kde ne, a nepochybuji, že Richard Monk, rodilý mluvčí, který ten text napsal, to ví taky. Nicméně lidi občas dělají chyby, tu a tam vypadne slovíčko, písmenko… to dělají i rodilí mluvčí, to dělám i já v češtině. Potom stačí napsat – máte tam překlep, chybí vám tam předložka, člen atd atd. Já to opravím a jede se dál. Není potřeba tady vykřikovat, jak je to zásadní, jak je kdo blbej apod. Myslím, že na to ani já, ani Richard nejsme zvědaví. Pokud někdo napíše text, jako je ten o Shakespearovi či jiné texty, které tu od Richarda Monka máme, je snad zřemé, že dotyčný anglicky umí a nepotřebuje o členech poučovat, rozhodně ne od tebe, a rozhodně ne tímto způsobem.

Re: Re: Re: Re: PRETTY DAMN BAD!

Myslím, že to všichni kromě tebe chápou tak, jak to fakt je. Když o někom řekneš, že si někoho bral v osmnácti, je jasné, komu bylo osmnáct.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: Re: Re: PRETTY DAMN BAD!

1) Pochybuju, že jsi moje stránky znal před devíti měsíci (jinak bys začal se svým šťouráním a otravováním už dávno). Na stránky jsi poprvé přišel myslím 5.8. letošního ro­ku.

2) Já pochopitelně vím, kde se píšou členy a kde ne, a nepochybuji, že Richard Monk, rodilý mluvčí, který ten text napsal, to ví taky. Nicméně lidi občas dělají chyby, tu a tam vypadne slovíčko, písmenko… to dělají i rodilí mluvčí, to dělám i já v češtině. Potom stačí napsat – máte tam překlep, chybí vám tam předložka, člen atd atd. Já to opravím a jede se dál. Není potřeba tady vykřikovat, jak je to zásadní, jak je kdo blbej apod. Myslím, že na to ani já, ani Richard nejsme zvědaví. Pokud někdo napíše text, jako je ten o Shakespearovi či jiné texty, které tu od Richarda Monka máme, je snad zřemé, že dotyčný anglicky umí a nepotřebuje o členech poučovat, rozhodně ne od tebe, a rozhodně ne tímto způsobem.

Re: Re: Re: Re: PRETTY DAMN BAD!

You're just so full of yourself…

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: PRETTY DAMN BAD!

Maybe it's just a mistake, don't you think? Maybe I just accidentally deleted the ‚THE‘ when I created the test. Just cool off, man. I don't think you're the only one who knows his articles. You're just SO FULL OF IT. Cool off!

Re: Re: PRETTY DAMN BAD!

omg guys, what if you stopped that :) Look at the Sun and try to relax :) Redguard, I suggest that you stop visiting this website. Marek, you concentrate on your excellent work you have done here.

Ze Skotska

Asi by jste se Marku nemel nechat rozhodit kritikami nejakeho trouby na Vasi praci :-)To co delate Vy,je skvela vec.Co pro nas dela „ON“?(rudyard).Je to trapny egoista.Evzen a Lucka.

Such a stupid mistakes :oops:
I would like to ask a question – can I say „actor's career“ instead od „acting career“?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od SojkiCZ vložený před 16 lety

Such a stupid mistakes :oops:
I would like to ask a question – can I say „actor's career“ instead od „acting career“?

Re:

Copak o to, ale HIS ACTOR'S CAREER, to už je horší. Samotné ‚actor‘s career' by ještě herecká kariéra být mohla, ale je řed tím přivl. zájmeno, a potom by to už vůbec nebylo srozumitelné:

Jako:

mother's instincts – mateřský instinkt
ale říct ‚her mother‘s instincts' už znamená, že je to instinkt její mámy, nikoliv její mateřský instinkt.

**Re: Manny we are not robots, are we?***

I also put down „used“ – I knew for sure that it was wrong but the correct UNusual did not came to to my mind, because of the negation, I guess. Also, I put „competed“ instead of „completed“ :c)

vždy když napíši provní slovo tak se mi dá samo vyhodnotit a tudíž nevím co stím…poradíte mi prosím?? :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.