Help for English

Test: Hovorová slovíčka #2

Komentáře k článku: Test: Hovorová slovíčka 2

 

Proc tam zase jde ten slovnik?

U techto testu bylo myslim slibeno, ze tam nepujde pouzivat slovnik – a on mi tam naskočil, když jsem si zaklikal:(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomash vložený před 16 lety

Proc tam zase jde ten slovnik?

U techto testu bylo myslim slibeno, ze tam nepujde pouzivat slovnik – a on mi tam naskočil, když jsem si zaklikal:(

Re: Proc tam zase jde ten slovnik?

protože jsme to ještě nenaprogramovali. Máme to v plánu… ale takové věci nejsou hned. Jsme oba hodně zaměstnaní.

Co takhle si trochu cvičit sebekázeň a na slovník prostě neklikat??? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomash vložený před 16 lety

Proc tam zase jde ten slovnik?

U techto testu bylo myslim slibeno, ze tam nepujde pouzivat slovnik – a on mi tam naskočil, když jsem si zaklikal:(

Re: Proc tam zase jde ten slovnik?

Navíc cílem našich testů je vždy spíš to, aby se člověk něco naučit a procvičil si to. A i když si to najde ve slovníku, tak má hodně dobrou šanci si nová slovíčka zapamatovat. A o to přeci jde. Nejde o známku, o výsledná procenta apod. jako ve škole, ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Proc tam zase jde ten slovnik?

protože jsme to ještě nenaprogramovali. Máme to v plánu… ale takové věci nejsou hned. Jsme oba hodně zaměstnaní.

Co takhle si trochu cvičit sebekázeň a na slovník prostě neklikat??? :-)

Re: Re: Proc tam zase jde ten slovnik?

Ja to porad nechapal a az ted jsem si to overil, v Opere mi ten slovnik nikdy nezobrazi preklad, vzdy se zobrazi pouze „undefined“ :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MartyIX vložený před 16 lety

Re: Re: Proc tam zase jde ten slovnik?

Ja to porad nechapal a az ted jsem si to overil, v Opere mi ten slovnik nikdy nezobrazi preklad, vzdy se zobrazi pouze „undefined“ :-)

Re: Re: Re: Proc tam zase jde ten slovnik?

Vážně?

100 % taky, ač je to neuvěřitelné

GIVE A DAMN???

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kukinka vložený před 16 lety

GIVE A DAMN???

Re:

I don't give a damn = je mi to úplně ukradený

DEKUJI!

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať,čo znamená skratka ROFL, ktorá sa často používa v internetovej komunikácii.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ellenD vložený před 14 lety

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať,čo znamená skratka ROFL, ktorá sa často používa v internetovej komunikácii.

Re:

rolling on the floor laughing

dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli tyto výrazy „převážně z americké angličtiny“ platí i pro angličtinu kanadskou. děkuji. a obecně, liší se nějak kanadská angličtina od americké? nebo jsou to skutečně malé rozdíly?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.