Help for English

"Something Pretty" by Patrick Park

Komentáře k článku: "Something Pretty" by Patrick Park

 

Máte skvělé stránky. Jsem ráda, že konečně s český překladem rozumím i textu :-)

Zdravím, prosím o pomoc, kde naleznu váš překlad písně do češtiny, uvádíte, že by tam někde měl být, mě se nedaří jej však najít, předem děkuji za odpověď

Po vyhodnocení aktivity by se měl zobrazit celý text a u něho ve žlutých žárovičkách překlad. Zdá se ale, že to přestalo fungovat.

Opravím to.

Děkuji moc, už to funguje, kdyby bylo možné zpřístupnit vaše překlady do češtiny i u ostatních písní, byl bych moc rád. Moc si Vaší práce cením a vím velmi dobře, že vaše překlady jsou kvalitní, na webu často překlad do čestiny pokulhává

Odkaz na příspěvek Příspěvek od serafiel vložený před 5 lety

Děkuji moc, už to funguje, kdyby bylo možné zpřístupnit vaše překlady do češtiny i u ostatních písní, byl bych moc rád. Moc si Vaší práce cením a vím velmi dobře, že vaše překlady jsou kvalitní, na webu často překlad do čestiny pokulhává

Díky za zpětnou vazbu.

Nedávnými úpravami našich stránek bohužel tato funkce přestala fungovat a musí se předělat. Budu na tom postupně pracovat. Děkuji za upozornění.

Uvést k písničce na doplňování slov také gramatiku a slovní zásobu = splnili jste mi sen.:) Děkuju za bezva stránky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.