Help for English

Test: Hovorová slovíčka #7

Komentáře k článku: Test: Hovorová slovíčka 7

 

100% ma haluz, jakože věděl sem tak půlku :oops: :-D

naklikal jsem to tam jak sportku…ted vim.. :shock:

Nic moc – 70 prc

Sedm jsem jich doplnil celkem spolehlivě. Zbyly mi tři (slut, brag, meltdown) a ty jsem jenom odhadoval – bohužel jsem neměl ve sportce štěstí :-)

Re:

Tak vidíš. Teď už víš, že se to dá použít i pro chlapa.

Re: Re: Re:

S tebou se Rudyarde bavit nebudu.

100% :-O
Taky mě to překvapilo:--)
Dost se ale dalo odhadovat tentokrát…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od terez* vložený před 16 lety

100% :-O
Taky mě to překvapilo:--)
Dost se ale dalo odhadovat tentokrát…

Re:

Ok, příště to udělám těžší. :-)

„Walk in on sb“ se tedy da pouzit ve vyznamu pristihnout pri necem? A jaka predlozka by se pouzila kdybych chtel rict pri cem?

Tedy kdyby si chtel spojit ty dve vety (5) bylo by to: I walk in on them making out…?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety

„Walk in on sb“ se tedy da pouzit ve vyznamu pristihnout pri necem? A jaka predlozka by se pouzila kdybych chtel rict pri cem?

Tedy kdyby si chtel spojit ty dve vety (5) bylo by to: I walk in on them making out…?

Re:

WALK IN ON sb – používá se, když někam vejdete, a oni zrovna něco dělají, např. si o vás povídají, nebo se líbají, nebo něco jiného, nebo otevřete dveře a někdo se tam právě převlíká apod.

Dobrý den, v jedné písničce od Timbalanda se zpívá: I don't need a chees or car keys… Je tím opravdu myšlen sýr nebo je to naky hovorovy výraz pro penize???

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kukinka vložený před 16 lety

Dobrý den, v jedné písničce od Timbalanda se zpívá: I don't need a chees or car keys… Je tím opravdu myšlen sýr nebo je to naky hovorovy výraz pro penize???

Re:

V té písničce se zpívá I DON'T NEED THE G'S OR THE CAR KEYS.

G = grand = a thousand dollars
G's = thousands of dollars

Prostě nepotřebuje haldy peněz.

Re: Re:

To je taky fakt. :-)

Tak to potom nechapu, proc je na netu v nekterych textech napsny cheese. Dekuji za odpoved.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kukinka vložený před 16 lety

Tak to potom nechapu, proc je na netu v nekterych textech napsny cheese. Dekuji za odpoved.

Re:

Protože spousta textů na internetu je prostě chybná. Jeden člověk to někde špatně odposlouchal a dal to na web. Jenže ty soubory s texty si různé písničkové servery sdílejí, takže se pak stane, že jeden špatný text je na internetu třeba stokrát.

Mooc pěknej testík :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.