Help for English

Čísla 1-99

Komentáře k článku: Čísla 1-99

Odkaz na příspěvek Příspěvek od foaz vložený před 13 lety

petr

13 posledni slabika u vyslovnosti je tam napsano ti:n
a jak to přehraji tak fetyjn

ale inak dobry web

Re: petr

já tam žádné TYJN neslyším. :-)

petr

aha tak prominte me to tak asi pripadalo

100

ve šlole mě učily že 100 se píše se členem (a hundred) ale v testu to byla chyba

Re: 100

může tam být člen, může tam být ONE… to ale v kontextu. Pokud se učíte samotné izolované slovíčko, člen řešit nemusíte. Stejně tak SUN je taky se členem, THE SUN, ale samotné slovíčko se naučíte ‚sun‘. GRamatická pravidla s tím pochopitelně souvisí.

Re: Návrh k procvičování číslovek

Já jsem se takhle naučila čísla perfektně a spíš mám teď problém přestat překládat každou SPZ. :)

8-) 8-) javascript:vlo­zitjavascript:vlo­zit(‚:o‘)(‚:?‘)ja­vascript:vloja­vascript:vlozit(‚8-)‘)zit(‚:o‘)| B | I | U

Nějak mi nefunguje výslovnost v tomto článku. Zkoušel jsem to v Opeře i novém IE a nikde nic.

Dobrý den, též potvrzuji, že v tomto článku (Čísla 1–99) nejde zvuk výslovnosti, prosím zkuste to opravit. Děkuji 

Zdravím. Také potvrzuji nefunkčnost. Zvuk opravdu nejde přehrát ani u jednoho čísla. Jako začátečník jsem právě došel k této kapitole a rád bych se naučil i výslovnost. Pokud by to bylo možné opravit, byl bych velice vděčný. Předem děkuji  Honza

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 9 lety

Zdravím. Také potvrzuji nefunkčnost. Zvuk opravdu nejde přehrát ani u jednoho čísla. Jako začátečník jsem právě došel k této kapitole a rád bych se naučil i výslovnost. Pokud by to bylo možné opravit, byl bych velice vděčný. Předem děkuji  Honza

Než to bude opravené, můžete zkoušet zde, tam to funguje (N-numbers).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 9 lety

Než to bude opravené, můžete zkoušet zde, tam to funguje (N-numbers).

Díky za tip

Zdravím Vás,

začínám s 1 lekci pro začátečníky(te­oretickou části) a pouze u číslovek mi nejde zvuk. Co s tím ? Děkuji.

Hezký den, AdaM

Zkoušel jsem to, a taky mi zvuk nefunguje, ať použiju jakýkoliv prohlížeč.

Nejde mi zvuk u číslovek 1 – 99. Děkuji

AdaM

V tabulke mi nejdu rprehrat zvuky.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.