Help for English

Čísla 1-99

Komentáře k článku: Čísla 1-99

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od foaz vložený před 14 lety

petr

13 posledni slabika u vyslovnosti je tam napsano ti:n
a jak to přehraji tak fetyjn

ale inak dobry web

Re: petr

já tam žádné TYJN neslyším. :-)

petr

aha tak prominte me to tak asi pripadalo

100

ve šlole mě učily že 100 se píše se členem (a hundred) ale v testu to byla chyba

Re: 100

může tam být člen, může tam být ONE… to ale v kontextu. Pokud se učíte samotné izolované slovíčko, člen řešit nemusíte. Stejně tak SUN je taky se členem, THE SUN, ale samotné slovíčko se naučíte ‚sun‘. GRamatická pravidla s tím pochopitelně souvisí.

Re: Návrh k procvičování číslovek

Já jsem se takhle naučila čísla perfektně a spíš mám teď problém přestat překládat každou SPZ. :)

8-) 8-) javascript:vlo­zitjavascript:vlo­zit(‚:o‘)(‚:?‘)ja­vascript:vloja­vascript:vlozit(‚8-)‘)zit(‚:o‘)| B | I | U

Nějak mi nefunguje výslovnost v tomto článku. Zkoušel jsem to v Opeře i novém IE a nikde nic.

Dobrý den, též potvrzuji, že v tomto článku (Čísla 1–99) nejde zvuk výslovnosti, prosím zkuste to opravit. Děkuji 

Zdravím. Také potvrzuji nefunkčnost. Zvuk opravdu nejde přehrát ani u jednoho čísla. Jako začátečník jsem právě došel k této kapitole a rád bych se naučil i výslovnost. Pokud by to bylo možné opravit, byl bych velice vděčný. Předem děkuji  Honza

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 10 lety

Zdravím. Také potvrzuji nefunkčnost. Zvuk opravdu nejde přehrát ani u jednoho čísla. Jako začátečník jsem právě došel k této kapitole a rád bych se naučil i výslovnost. Pokud by to bylo možné opravit, byl bych velice vděčný. Předem děkuji  Honza

Než to bude opravené, můžete zkoušet zde, tam to funguje (N-numbers).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 10 lety

Než to bude opravené, můžete zkoušet zde, tam to funguje (N-numbers).

Díky za tip

Zdravím Vás,

začínám s 1 lekci pro začátečníky(te­oretickou části) a pouze u číslovek mi nejde zvuk. Co s tím ? Děkuji.

Hezký den, AdaM

Zkoušel jsem to, a taky mi zvuk nefunguje, ať použiju jakýkoliv prohlížeč.

Nejde mi zvuk u číslovek 1 – 99. Děkuji

AdaM

V tabulke mi nejdu rprehrat zvuky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.