Help for English

Project 1 Unit 2 C

Komentáře k článku: Project 1 Unit 2 C

 

Lumpik

Je to super"""""" :idea:

Zkoušení slovíček

je skvělé. K této lekci mám jednu malou připomínku. Pro nashledanou, sbohem zde jsou dvě možnosti – bye a goodbye. Jelikož i upřesňovací informace jsou u obou slovíček naprosto stejné nedá se v testování rozlišit na které sbohem se mě zrovna počítač ptá. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Helazd vložený před 16 lety

Zkoušení slovíček

je skvělé. K této lekci mám jednu malou připomínku. Pro nashledanou, sbohem zde jsou dvě možnosti – bye a goodbye. Jelikož i upřesňovací informace jsou u obou slovíček naprosto stejné nedá se v testování rozlišit na které sbohem se mě zrovna počítač ptá. :-)

Re: Zkoušení slovíček

to se omlouvám, původně je to lekce do programu Langauge Lab, kde počítač akceptuje všechna synonyma, takže je jedno, co tam napíšete. Zkloušení online je značně limitované – jako aplikace se dá naprogramovat všelicos, ale na webu už je to náročnější. Pokusíme se to ale časem napravit.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.