Help for English

Use of English #70a (revision)

Komentáře k článku: Use of English 70a (revision)

 

překlep

Dobrý den,
zdá se, že u vysvětlení správné odpovědi u otázky č. 6 je překlep. Asi by mělo být: SHE MIGHT – MIGHTN'T SHE, případně dvojice ***HE** MIGHT – MIGHTN'T HE* (mužský rod jako v ostatních příkladech).
Taková drobnost :-)

80%

Čekal jsem to horší než 80%, takže jsem celkem spokojený :-)

Mě se tenhle zdál docela jednoduchý, ale i tak jen 90%.

Hele, dotaz…proč je špatně interpretovat tu zprávu jako, že tucty verlib byly vyplaveny na břeh? Nechápu, co je na tom špatně. Doufám, že proti mě nebuder použit argument typu už jsi někdy viděl tolik verlib pohromadě :--D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

Hele, dotaz…proč je špatně interpretovat tu zprávu jako, že tucty verlib byly vyplaveny na břeh? Nechápu, co je na tom špatně. Doufám, že proti mě nebuder použit argument typu už jsi někdy viděl tolik verlib pohromadě :--D

Re:

Kdyby to bylo DOZENS OF WHALES, tak by to šlo. Taková možnost tam ale není, nejde o to, kolik velryb člověk může nebo nemůže vidět pohromadě.

Jo, máš recht, překouk jsem se.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

Jo, máš recht, překouk jsem se.

Re:

BTW, Ramonis, ty už jsi někdy viděl verlibu? :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Stepka.T vložený před 16 lety

Re:

BTW, Ramonis, ty už jsi někdy viděl verlibu? :-D

Re: Re:

:-D
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 16 lety

překlep

Dobrý den,
zdá se, že u vysvětlení správné odpovědi u otázky č. 6 je překlep. Asi by mělo být: SHE MIGHT – MIGHTN'T SHE, případně dvojice ***HE** MIGHT – MIGHTN'T HE* (mužský rod jako v ostatních příkladech).
Taková drobnost :-)

Re: překlep

Opraveno, dík.

Re:

Eh, tak ta „verliba“ je vazne sila. Rozhodne nechci byt skodoliby, protoze moje cestina je pravdepodobne jeste mnohem horsi, ale nemuzu si odpustit rypnuti co takhle seknout s anglinou a zacit s cestinou :D? To je taky hezky jazyk…

J/K

REAGOVAT

Díky moc mi to pmáhá..díky díky dobrá práce

Tak po delší době zase tady. Devadesát procent není zlý, zaváhal jsem u toho tuctu. Taky už bych si to mohl zapamatovat, omílá se to tu pořád dokola.

Bahamas

chtel jsem se zeptat, jak je to s tim in the Bahamas, proc je tam urcity clen, myslel jsem ze jen u dvou slovnych nazvu s republic, kingdom atd. Moc dekuju a vase testiky jsou opravdu bezva.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dody001 vložený před 16 lety

Bahamas

chtel jsem se zeptat, jak je to s tim in the Bahamas, proc je tam urcity clen, myslel jsem ze jen u dvou slovnych nazvu s republic, kingdom atd. Moc dekuju a vase testiky jsou opravdu bezva.

Re: Bahamas

Je to souostroví (kromě toho, že to je také země), THE BAHAMAS, THE HEBRIDES, THE PHILIPPINES atd atd.

Re: Re: Re:

Protože se u číslovek OF nepíše. TEN WHALES, TWENTY WHALES, A HUNDRED WHALES, A THOUSAND WHALES, A MILLION WHALES. Nikde tam to OF není. Není ani u DOZEN.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.